واکنش مثبت بازار سرمایه به نتیجه انتخابات

شاخص کل بورس تهران در دقایق ابتدایی معاملات امروز ۳۲ هزار واحد رشد کرد.

به گزارش رصد روز، همزمان با آغاز اعلام نتایج رسمی انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳، قیمت تتر در معاملات بامدادی با افتی بیش از ۴ درصد به کانال ۵۹ هزار تومانی وارد شد.

تتر که دیشب در سقف کانال ۶۱ هزارتومانی معامله می‌شد با پایان یافتن انتخابات و آغاز شمارش آرا، روندی نزولی به خود گرفت. این روند نزولی با اعلام نتایج رسمی و پیشتازی مسعود پزشکیان در دور دوم انتخابات، شدت بیشتری گرفت و حالا در زمان نوشتن این گزارش (۳ و ۵۰ دقیقه بامداد) تتر در پله‌های پایینی کانال ۵۹ هزار تومانی معامله می‌شود.

با توجه به این روند، براورد می‌شود که دلار در معاملات شنبه ۱۶ تیر هم روندی نزولی به خود بگیرد و مجددا به زیر کانال ۶۰ دلاری برگردد. در معاملات آخر هفته دلار با افزایش قیمت ناشی از نااطمینانی از نتایج انتخابات به کانال ۶۱ هزار تومانی رسیده بود.

شاخص کل بورس تهران در دقایق ابتدایی معاملات امروز ۳۲ هزار واحد رشد کرد. واکنش مثبت بازار سرمایه به نتیجه انتخابات؛ بورس برای پزشکیان فرش سبز پهن کرد

شاخص کل بورس تهران در دقایق ابتدایی معاملات امروز ۳۲ هزار واحد رشد کرد. شاخص کل بورس با رشد ۳۲ هزار واحدی در دقایق اولیه شروع بازار به ۲ میلیون و ۱۳۳ هزار واحد رسید.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار