وحشت در عمارت قدیمی با بازی شهاب حسینی و علی شادمان + فیلم

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، ​ شین، فیلمی به تهیه‌کنندگی شهاب حسینی و کارگردانی میثم کزازی در ژانر وحشت و روایتگر زندگی زنی جوان با هنرمندی غزال نظر است که در یک عمارت قدیمی از پدر سالمندش با بازی جمشید هاشم‌پور مراقبت می‌کند و از طرفی زندگی خودش نیز به واسطه جدایی از همسر و ترس از دست دادن دختر خردسالش دستخوش تنش‌هایی است.
 

همشهری نوشت؛ فیلم سینمایی شین به تهیه‌کنندگی شهاب حسینی و کارگردانی میثم کزازی با بازی غزال نظر، علی شادمان و جمشید هاشم‌پور چهارشنبه ۱۶ شهریور اکران خود را آغاز می‌کند.

شین، فیلمی به تهیه‌کنندگی شهاب حسینی و کارگردانی میثم کزازی در ژانر وحشت و روایتگر زندگی زنی جوان با هنرمندی غزال نظر است که در یک عمارت قدیمی از پدر سالمندش با بازی جمشید هاشم‌پور مراقبت می‌کند و از طرفی زندگی خودش نیز به واسطه جدایی از همسر و ترس از دست دادن دختر خردسالش دستخوش تنش‌هایی است.

در این فیلم، علاوه بر غزال نظر و جمشید هاشم‌پور، شهاب حسینی، علی شادمان، محمود پاک نیت، هوشنگ توکلی، محمود بصیری، آتش تقی‌پور، افسانه ناصری، فخرالدین صدیق‌شریف، ناهید مسلمی، حنا مک نلی، امیرعلی حسینی و زنده یاد سیامک اطلسی نیز نقش‌آفرینی می‌کنند.

این فیلم نخستین بار در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا