وزیر جهاد کشاورزی: بزودی قیمت مرغ کاهش پیدا می‌کند

به گزارش رصد روز ، وزیر جهاد کشاورزی در دو روز متوالی، از ۴ میدان میوه و تره بار تهران دیدن کرد و از نزدیک در جریان خدمات‌رسانی این مراکز خدماتی به ویژه در زمینه توزیع مستقیم گوشت مرغ بین شهروندان قرار گرفت.

 کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی، با اعلام اینکه در میادین میوه و تره بار تقریباً صفی برای دریافت گوشت مرغ وجود ندارد و این محصول در میادین در حال توزیع است، گفت: اتفاق خوبی که افتاده، این است که مرغ ورودی میادین میوه و تره بار، وارد یک بارانداز خاص شده و از آنجا به میادین تحویل و بین شهروندان توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این اتفاق به روند توزیع گوشت مرغ در میادین میوه و تره بار خیلی کمک کرده است، اظهار کرد: علاوه بر توزیع گوشت مرغ در غرفه‌ها، ماشین‌هایی نیز در سطح میادین مستقر شده‌اند که دارای ترازو هستند و در راستای حفظ سلامت مردم و جلوگیری از تشکیل صف خیلی کمک کرده است.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: به زودی قیمت مرغ کاهش پیدا می‌کند و به قیمت مناسب و مصوب می‌رسد، به نحوی که مردم احساس رضایت کنند.

سعید راد، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار نیز در این دیدار با اعلام اینکه در حال حاضر بهره‌برداران میادین میوه و تره بار، سهمیه مرغ خود را از میدان پیروزی تأمین می‌کنند، گفت: فروشندگان فروشگاه‌های سطح شهر هم مرغ خود را از طریق اتحادیه‌شان از میدان بهمن تأمین می‌کنند.

 راد با تأکید بر اینکه در جهت حمایت از مردم تا کنون در کنار دستگاه‌های مسؤول بوده‌ایم و از این به بعد نیز تا هر زمانی که به کمک ما نیاز باشد، در کنار این دوستان خواهیم بود، خاطرنشان کرد: امروز میادین میوه و تره بار در سفره مردم تهران از نقش مؤثری برخوردارند و این تأثیرگذاری در سبد اقتصادی خانواده‌ها، همچنان تداوم خواهد داشت.

 

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

 

 

 

فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا