وعده مهم فرزین برای ثبات قیمت دلار در بازار

صبح امروز رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد که با برنامه‌ریزی و اقدامات جدید مرجعیت نرخ ارز را به‌دست می‌گیریم و ثبات و آرامش را به بازار برمی‌گردانیم. به گزارش رصد روز،رئیس‌کل بانک مرکزی گفت: با برنامه‌ریزی و اقدامات جدید مرجعیت نرخ ارز را به...

صبح امروز رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد که با برنامه‌ریزی و اقدامات جدید مرجعیت نرخ ارز را به‌دست می‌گیریم و ثبات و آرامش را به بازار برمی‌گردانیم.

به گزارش رصد روز،رئیس‌کل بانک مرکزی گفت: با برنامه‌ریزی و اقدامات جدید مرجعیت نرخ ارز را به‌دست می‌گیریم و ثبات و آرامش را به بازار برمی‌گردانیم.

اعضای هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر روز سه‌شنبه ۹ اسفند به‌ریاست آیت‌الله آملی‌لاریجانی تشکیل جلسه دادند و مصوبه مجلس شورای اسلامی درباره طرح بانکداری اسلامی (بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران) را با حضور طراحان این طرح و رئیس‌کل بانک مرکزی بررسی کردند.

در ابتدای این جلسه، محمدرضا فرزین؛ رئیس‌کل بانک مرکزی، گزارشی از وضعیت بازار ارز در کشور به اعضای هیئت ارائه کرد و گفت: تلاش داریم با برنامه‌ریزی و اقدامات جدید مرجعیت نرخ ارز را به‌دست بگیریم و با فعالیت مرکز مبادله ارز و طلای ایران و تعیین سیاست‌های ارزی، بازار ارز را مدیریت کنیم و به ثبات و آرامش برسانیم.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار