پیام مدیر عامل بانک تجارت به مناسبت روز ملی صنعت پتروشیمی :
” پتروشیمی” صنعت پیشران اقتصاد ملی

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، متن پیام دکتر هادی اخلاقی فیض آثار به شرح زیر است:

به نام خالق هستی بخش

فرآورده های نفتی امروزه نقش ارزنده ای را در اقتصاد کشور ایفا می کنند که بخش مهمی از این فرآورده ها مرتبط با صنعت ارزش آفرین پتروشیمی است. تنوع محصولات پتروشیمی می تواند حلقه های مفقوده صنایع پایین دستی را تکمیل کرده و بدون شک توسعه صنایع وابسته به این صنعت نیز در تامین مواد اولیه و رفع نیازهای صنایع داخلی کشور نقش بسزایی خواهد داشت. سرمایه گذاری و ورود بخش خصوصی به این صنعت در سالهای اخیر از جذابیت ها و ارزش افزوده نهفته در صنعت پتروشیمی حکایت دارد.

بانک تجارت به عنوان بانک تخصصی صنعت پتروشیمی سالهای متمادی است که تعامل و همکاری نزدیک با این صنعت استراتژیک را در کارنامه افتخارات خود داشته و اکنون بخش اعظمی از مراودات مالی داخلی و بین المللی این صنعت در شبکه گسترده بانک تجارت انجام می شود. باور داریم که همچنان ظرفیت های ارزشمندی در این صنعت وجود دارد و کارکنان حرفه ای بانک تجارت برای شناسایی و بارور شدن این ظرفیت ها در کنار فعالان حوزه پتروشیمی به عنوان شرکای تجاری خود خواهند بود.

هشتم دیماه را بهانه ای ارزشمند می دانم تا ضمن تبریک روز ملی صنعت پتروشیمی، یکبار دیگر همت بلند مدیران، کارکنان، مهندسان و متخصصان فرهیخته و کاردان این صنعت را ستایش کرده و از درگاه خداوند بزرگ برای این عزیزان در مسیر بالندگی بیش از پیش اقتصاد ایران سرافرازی و توفیق را آرزو کنم. با امید به فردای بهتر.

هادی اخلاقی

مدیرعامل بانک تجارت

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا