پخش تبلیغ زشت ازکی از رسانه ملی / رئیس کل بیمه مرکزی تذکر جدی دادیم

در چند وقت گذشته شاهد پخش یک تیزر تبلیغاتی مربوط به فروش بیمه نامه ار رسانه ملی بودیم که واکنشهای منفی زیادی را به همراه داشت. پخش تبلیغ زشت ازکی که یک پلتفرم فروش آنلاین بیمه نامه است در حالی صورت گرفت که این موضوع در نشست خبری با رئیس کل بیمه مرکزی مطرح شد و بهزادپور گفت به مدیران این پلتفرم تذکر جدی دادیم. 

به گزارش رصد روز به نقل از فرکانس بیمه، بیمه ازکی با انجام یک تبلیغات تلویزیونی با شعار “فقط با دلایل غیر بیمه‌ای میشه از ازکی بیمه نگرفت” در توهینی آشکار به نمایندگان و کارگزاران صنعت بیمه، خرید بیمه‌نامه از این قشر بزرگ و زحمتکش را فقط منوط به دلایل “غیر بیمه‌ای” مثل “خواستگاری” توصیف می‌کند.

این در حالی است که قشر بزرگ نمایندگان بیمه به عنوان پیشانی فروش صنعت بیمه با جمعیتی بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر شبانه‌روز و حتی در ایام تعطیلات مشغول خدمت‌رسانی به مردم و افزایش ضریب نفوذ صنعت بیمه است.
نمایندگان از اقشار آموزش دیده و تحصیل‌کرده مملکت هستند که همه آنها برای کسب مجوز مشاوره صدور بیمه آموزش‌های جدی دیده و آزمون‌هایی را در پژوهشکده صنعت بیمه گذرانده‌اند، حال چگونه می‌شود که مردم فقط برای خواستگاری به این قشر مراجعه کنند؟
همچنین نیمی از این قشر بزرگ را بانوان محترم تشکیل می‌دهند که این تبلیغات ازکی توهین مستقیم به مقام زن و قشر بانوان صنعت بیمه است.
با این اوصاف پرسش اساسی این است که آیا صداوسیما به عنوان رسانه ملی می‌داند چه نوع اهانتی در تبلیغات ازکی متوجه چه بخشی از جامعه شده است یا خیر؟
آیا صداوسیما متوجه هست که مضمون این تبلیغات توهین به قشری حدود ۱۰۰ هزار نفره از جامعه فعالان حرفه‌ای اقتصادی تلقی شده است؟
آیا صدا وسیما آگاه است که نیمی از‌ نمایندگان بیمه‌ای که در این تبلیغات به آنها اشاره شده بانوان و زنان جامعه هستند و این تبلیغات توهین مستقیم به آنها را در پی دارد؟
گفتنی است این مسئله امروز در نشست خبری اصحاب رسانه با رئیس کل بیمه مرکزی مطرح شد و بهزادپور اظهار داشت که در این باره مدیران این پلتفرم تذکر جدی دریافت کرده اند. 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا