پرداخت بیش از سه هزار فقره وام قرض الحسنه بانک ملی ایران برای رفع احتیاجات ضروری طی سه ماه

بانک ملی ایران به ‌منظور رفع احتیاجات ضروری مشتریان از محل منابع قرض‌الحسنه خود بیش ازسه هزار و 489 فقره وام قرض الحسنه در سه ماه ابتدای امسال به متقاضیان پرداخت کرده است.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک ملی ایران به ‌منظور رفع احتیاجات ضروری مشتریان از محل منابع قرض‌الحسنه خود بیش ازسه هزار و ۴۸۹ فقره وام قرض الحسنه در سه ماه ابتدای امسال به متقاضیان پرداخت کرده است.

این بانک در ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد ماه امسال وام قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری به ارزش ۷۲۳ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
در سال گذشته نیز بانک ملی ایران تعداد ۲۲ هزار و ۴۰۶ فقره وام قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری به ارزش حدود دو هزار میلیارد ریال به مشتریان اعطا کرده است.
این بانک نیز در مدت مذکور مبلغ ۱۶۸میلیارد ریال وام قرض الحسنه در جهت مسکن محرومان با معرفی کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی پرداخت کرده است.
پرداخت تسهیلات به بیماران معسر با معرفی کمیته امداد امام خمینی (ره) و هلال احمر از دیگر اقدامات بانک ملی ایران در مدت مذکور است که ۷۵ میلیارد ریال تسهیلات نیز در این بخش تخصیص داده شده است.
لازم به ذکر است، تسهیلات قرض‌الحسنه رفع احتیاجات ضروری بانک ملی ایران عموما برای تامین هزینه درمان و بیماری، کمک هزینه تحصیلی و… با کمترین کارمزد به متقاضیان پرداخت می شود.

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط