پرداخت بیش از ۸,۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در اردیبهشت و خرداد ماه سال جاری

بانک رفاه کارگران در اردیبهشت و خرداد ماه سال جاری بیش از ۸,۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است. به گزارش رصد روز  ،  روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در راستای تحکیم بنیان خانواده و کمک به تشکیل آن، بان...

بانک رفاه کارگران در اردیبهشت و خرداد ماه سال جاری بیش از ۸,۵۰۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.

به گزارش رصد روز  ،  روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در راستای تحکیم بنیان خانواده و کمک به تشکیل آن، بانک رفاه کارگران در اردیبهشت و خرداد ماه سال جاری در مجموع ۴,۲۳۴ فقره تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه به مبلغ بیش از ۸,۵۰۰ میلیارد ریال پرداخت کرده‌ است.

براساس این گزارش و بر مبنای اطلاعات استخراج شده از سامانه ازدواج بانک مرکزی، تعداد ۵۴,۷۲۰ متقاضی نیز تا پایان روز چهار‌شنبه ۷ تیر ماه سال جاری در صف دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه از بانک رفاه کارگران قرار دارند.

لازم به ذکر است، بانک رفاه کارگران از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا پایان خرداد ماه در مجموع ۶,۲۴۰ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به مبلغ بیش از ۱۲,۴۶۳ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط