پرداخت وام ۲۰۰ میلیونی مسکن روستایی

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: کسانی که وام ۱۰۰ میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی را در سال گذشته دریافت کرده اند نسبت به متمم ۱۰۰ میلیون تومان اقدام کنند که تاکنون ۴۵ هزار نفر در این بخش معرفی شده‌اند. به گزارش رصد روز،رئیس بنیاد مسکن ...

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: کسانی که وام ۱۰۰ میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی را در سال گذشته دریافت کرده اند نسبت به متمم ۱۰۰ میلیون تومان اقدام کنند که تاکنون ۴۵ هزار نفر در این بخش معرفی شده‌اند.

به گزارش رصد روز،رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: کسانی که وام ۱۰۰ میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی را در سال گذشته دریافت کرده اند نسبت به متمم ۱۰۰ میلیون تومان اقدام کنند که تاکنون ۴۵ هزار نفر در این بخش معرفی شده‌اند.

اکبر نیکزاد – رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، در حاشیه برنامه تامین ۱۰ هزار واحد مسکونی برای افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی اظهار کرد: تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی که از ۲۵ آبان‌ماه ۱۴۰۰ به تصویب رسیده در حال پرداخت است که تاکنون ۴۵ هزار روستایی مشمول دریافت متمم وام روستایی شده‌اند. این افراد کسانی هستند که قبلاً وام ۱۰۰ میلیون تومانی را دریافت کرده بودند.

وی افزود: چنانچه بانکی هنوز آیین نامه پرداخت وام ۲۰۰ میلیون تومانی را دریافت نکرده، متقاضیان در مناطق مختلف کشور به دفاتر بنیاد مسکن مراجعه کرده و اعلام کنند. استانداران نیز هماهنگ با این مصوبه هستند و گره وام مسکن روستایی با عنایت رئیس جمهوری باز شده است.

نیکزاد تاکید کرد: علاوه بر مصوبه وام ۲۰۰ میلیون تومانی روستایی، مشکل سفته زنجیره‌ای نیز با حمایت مسولان نهایی شد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار