تاریخ انتشار این مطلب 1400/07/29 - 09:18:08

پرستو ناوردی شوهرم کورم کرد / مرا دار می زد / گوشم را برید

به گزارش رصد روزبه نقل از رکنا ، پرستو ناوردی زن ۳۶ ساله آبادانی است که ویدئوی او این روزها موجب تألم بسیاری از هموطنان شده او در این ویدئو از شکنجه هایی می گوید که شوهرش طی سال گذشته به واسطه مصرف شیشه بر او تحمیل کرده است. او از دو چشم کور شده و شوهرش در یکی از شکنجه ها گوش او را بریده است. شوهر پرستو ناوردی همچنان سرپرستی فرزندان خود را در اختیار دارد. آخرین وضعیت پرستو ناوردی همچنان موضوعی است که بسیاری از افراد جامعه به دلیل فشارهای وارده بر او منتظر شنیدن آن هستند.

ویدئوی حرفا های زن جوان به نام پرستو ناوردی از روز گذشته احساسات کاربران فضای مجازی را تحت تاثیر قرار داده بود.

این زن آبادانی از خشونت خانگی و شکنجه های همسر معتادش صحبت کرد و روایت هولناک و تکان دهنده او قلب هر شنونده ای را به درد می آورد.

او می گفت:”همسرم به خاطر ظن بی دلیل ناشی از مصرف مواد مخدر،من را کتک می زد.یک بار وقتی به آخرین حد خشونت رسید موهای من را چید و شیشه ای را در سرم خرد کرد که سرم بخیه های زیادی خورد.”

همسر این زن گوشش را برید، چشمانش را کور کرده، دندانش را شکسته، دوسال او را به همراه پدر و برادرش شکنجه کرده‌.

پرستو دو دختر کوچک دارد که همچنان در اختیار همسرش هستند.

شوهر پرستو ناوردی تحت تعقیب است

 

یک منبع آگاه گفت:” پس از انتشار فیلمی درفضایی مجازی مبنی برادعای کور شدن یک خانم به دلیل ضرب و شتم توسط همسر شیشه ای وی بلافاصله دراین خصوص پرونده در کلانتری ۱۳قدس آبادان تشکیل وبه دادسرای آبادان ارسال گردید که دراین رابطه بازپرس قارایی بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی وانقلاب آبادان حکم جلب رابرای مرد همسرآزارصادر نمود وتلاش برای دستگیری متهم در دستور کار پلیس آبادان قرار دارد.”

این منبع آگاه در ادامه گفت:” چشمان این خانم آسیب دیده وآثار ضرب شتم برروی بدنش نمایان است و ادعاهای این خانم پس از دستگیری وتحقیقات فنی از همسر شیشه ای ایشان مشخص میشود.”

شایان ذکر است که این زن جوان ۲ فرزند دارد که در حال انتقال به بهزیستی هستند.

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا