پرسه دلار در کف کانال ۵۹ هزار تومانی

قیمت دلار امروز با کاهش پلکانی در سقف کریدور ۵۰ هزار تومانی معامله شد. روز سه‌شنبه قیمت تتر از دلار عقب افتاد. معامله‌گران خبردرمانی را دلیل افت قیمت دلار می‌دانند.

به گزارش رصد روز، قیمت دلار در شروع روز سه‌شنبه با کاهش ۵۰۰ تومانی در پله سوم کانال پایانی کریدور ۵۰ هزار تومانی معامله شد. معامله‌گران، روند کاهشی قیمت دلار را متاثر از تلاش بازارساز و سیگنال‌های خبری می‌دانند که سیاست‌گذار روانه بازار می‌کند. این در حالی است که فعالان بازار ارز برگشت قیمت اسکناس آمریکایی را به کریدور پنجم موقتی می‌دانند و معتقدند کاهش فعلی دلار اصلاح قیمت در مسیر صعودی است.

قیمت تتر از دلار عقب افتاد
گفتنی است امروز قیمت تتر با کاهش ۷۰۰ تومانی ارزان‌تر از دلار معامله شد و روی رقم ۵۹ هزار و ۱۰۰ تومانی ایستاد. قیمت درهم روز سه‌شنبه با ۴۰ تومان کاهش با رقم ۱۶ هزار و ۱۶۰ تومان در حال معامله است. تتر با افت ۱۰۰ تومانی با رقم ۶۰ هزار و ۲۵۰ تومانی در حال معامله است.

قیمت پوند انگلیس با کاهش ۵۰ تومانی روی رقم ۷۵ هزار و ۶۰۰ تومانی ایستاده و یورو نیز با کاهش محدودی در کانال ۶۴ هزار و ۹۹۰ تومانی معامله شد. گفتنی است اسکناس و حواله دلار امروز با کاهش محدودی بازگشایی شدند. اسکناس دلار با رقم ۴۴ هزار و ۸۶۸ تومان و حواله دلار با رقم ۴۱ هزار و ۸۹۴ تومان عرضه شد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط