پورعلی گنجی مورد خشم هواداران پرسپولیس قرار گرفت!+ عکس

قوانین سقف قرارداد و سقف بودجه همانند فصل گذشته باید اجرایی شود و این موضوع با مخالفت بسیاری از تیم‌ها و بازیکنانشان مواجه شده است.

به گزارش رصد روز،  قوانین سقف قرارداد و سقف بودجه همانند فصل گذشته باید اجرایی شود و این موضوع با مخالفت بسیاری از تیم‌ها و بازیکنانشان مواجه شده است.

 

مرتضی پورعلی گنجی بازیکن پرسپولیس امروز با انتشار یک استوری قصد انتقاد از قوانین نقل و انتقالاتی را داشت اما لحن و حرف‌های تند او با دلخوری هواداران پرسپولیس مواجه شده است.

پورعلی گنجی در استوری خود نوشت: پاداش ۱۲ میلیونی برای قهرمان لیگ نخبگان یعنی کنفدراسیون فوتبال آسیا اهمیت ویژه‌ای به مسابقات و تیم‌ها داده. در روزهایی که تیم‌های عربستانی و قطری از دندان مسلح شدند، متاسفانه اونطور که باید توجه چندانی به بازیکن‌ها نشده. ما درخواست عجیب و غریبی نداریم اکثر بازیکنان پرسپولیس پیشنهادهای به مراتب بهتر دارند ولی به خاطر پیراهن پرسپولیس و هواداران نجیبش با رقم کمتر ماندند. فصل جدید اما ظاهراً به بهانه‌های مختلف اونطور که باید توجه به بازیکن‌ها نشده و شرایط رو سخت‌تر کرده.

این استوری با واکنش‌ها و انتقادات زیادی در فضای مجازی مواجه شد که در زیر می‌خوانید:

علی هوادار پرسپولیس نوشت: شما که این فصل و بخاطر حماقتت مصدوم بودی و پول مفت گرفتی حق اعتراض نداری، آقای بیرانوندی که این فصل به هیچ توپی نه نگفتی و ترکیبت با سروش رفیعی تیمو عروس کرد حق اعتراض نداری، تیم کاپیتان داره پول پرستا.

محمد گفته: سر هواداری که تو سرما و گرما میاد آزادی و از جیبش یه چیز میده با استوری گذاشتناتون منت میذارین؟ آقای پورعلی گنجی،یه فصل کامل مصدوم بودی و هوادار پرسپولیس همه جوره تشویقت کرد تا دوباره برگردی، پا میشی سر این هوادار منت میذاری؟ همین هواداری که منتظره همستر تبدیل به پول شه؟

امیر کاربر توئیتر گفته: تو رو خدا پاداش اینا رو بدید نون ندارن بخورن، پاداش واسه کلین شیت و پاداش واسه گلزنی دیگه چه مزخرفیه؟ وظیفه گلر کلین شیت هست وظیفه مهاجم هم گلزنی!

حسین روحی طرفدار دو آتشه پرسپولیس هم نوشت: بازیکن تیم عربستانی و قطری استوری واسه دستمزدش نمیذاره که مدیریت رو ببره فشار هواداری آقای پورعلی گنجی! تیمای قطری و عربستانی واسه بازیکن رباط داده هم خیلی هزینه نمیکنن.

پ.ن:منه هوادار با حقوق ماهی ۱۰میلیون تا نهایت ۲۰ تومن دارم به عشق تیمم زندگی میکنم پس کمتر منت بزارین.

2 86

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط