پیام تسلیت ابوالفضل جلالی به مناسبت شهادت رئیس جمهور/ ستاره آبی ها در سوگ شهید جمهور

ابوالفضل جلالی ستاره تیم فوتبال استقلال، استوری جدیدی منتشر کرد.

به گزارش رصد روز، ابوالفضل جلالی، ستاره این روزهای تیم فوتبال استقلال شهادت رئیس‌جمهور و همراهان را با انتشار یک استوری تسلیت گفت.

1 94

سید ابوالفضل جلالی (زادهٔ ۵ تیر ۱۳۷۷) یک بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مدافع چپ برای باشگاه فوتبال استقلال در لیگ برتر خلیج فارس بازی می‌کند.

سابقه باشگاهی

ابوالفضل جلالی از تیم های پایه سایپا توانست به تیم بزرگسالان سایپا و لیگ برتر راه یابد. وی توانست اولین و تنها گل خود با پیراهن سایپا در مقابل پیکان از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر برساند.

استقلال
با توجه به موافقت باشگاه سایپا برای صدور رضایتنامه وی برای استقلال، ابولفضل جلالی بانظر فرهاد مجیدی در تاریخ ۹ شهریور ۱۴۰۰ با قراردادی دوساله به استقلال پیوست.

فصل ۱۴۰۱–۱۴۰۰
وی در اولین فصل حضورش در استقلال با توجه به مصدومیتی که داشت فرصت بازی زیادی به دست نیاورد و اولین بازی خود را با پیراهن استقلال در هفته چهاردهم لیگ لیگ بیست و یکم در مقابل مس رفسنجان انجام داد.

فصل ۱۴۰۲–۱۴۰۱
دومین فصل حضور ابولفضل جلالی در استقلال با تغییر کادر فنی استقلال همراه بود و ریکاردو سا پینتو به عنوان سرمربی استقلال معرفی شده بود. وی همچنین توانست در این فصل اولین گل خود را با پیراهن استقلال در بازی مقابل تراکتور به ثمر برساند و در نهایت این بازی ۷ – ۱ به سود استقلال به پایان رسید.

فصل ۱۴۰۳–۱۴۰۲
این فصل استقلال دوباره دچار تغییرات کادرفنی شد و جواد نکونام به عنوان سرمربی استقلال معرفی شد. ابوالفضل جلالی در این فصل درخشان تر ظاهر شد و با پاس گل های متعدد رضایت هواداران استقلال را کسب کرد.

زیر ۲۳ سال ایران
ابوالفضل جلالی سابقه دعوت شدن به تیم ملی فوتبال امید ایران توسط فرهاد مجیدی را برای مسابقات انتخابی المپیک دارد.

ایران
ابوالفضل جلالی برای اولین بار توسط دراگان اسکوچیچ به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد. و اولین بازی ملی خود را در مقابل تیم ملی فوتبال سوریه انجام داد.

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر
ابوالفضل جلالی برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر توسط کارلوس کیروش به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد و با ۲۴ سال سن جوانترین عضو کاروان تیم ملی ایران در سفر به قطر شد وی برای بازی در مقابل تیم ملی فوتبال آمریکا دقایقی فرصت بازی پیدا کرد و عملکرد بسیار قابل قبولی داشت.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط