پیام مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت سالروز تاسیس بانک توسعه تعاون

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی به مناسبت سالروز تاسیس بانک توسعه تعاون پیامی صادر کرد.

بسم الله الرحمن الرحیم

در سابقه تاریخی اقتصاد تعاونی کشور، نیمه مرداد ماه، سالروز رویدادی است که گامی مهم در مسیر توسعه و تعالی این بخش از اقتصاد ملی محسوب می شود.
به منظور اجرای سیاست های کلی اصل (۴۴) قانون اساسی، ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و در جهت ارتقای بخش تعاونی در اقتصاد کشور “بانک توسعه تعاون” با تکیه بر بنیه علمی و عملی گردآمده در صندوق تعاون کشور تاسیس شد و امیدی نو برای تلاشگران و فعالان این بخش رقم زد. بر همین اساس و علیرغم گذشت مدت کوتاه از زمان تاسیس، ثمرات و آثار قابل توجه خدمات و حمایت های بانک مذکور در بخشهای مختلف تولیدی و خدماتی اقصی نقاط کشور کاملا مشهود می باشد.
ظرفیت ها و توانمندی های این نهاد مالی، به مدد دانش، همت، استعداد و انگیزه های کارکنان خدوم و ساعی آن بیش از پیش شایسته تحقق است و امید می رود که با حمایت های دولت خدمتگزار، کوشش مدیران و کارشناسان آن مجموعه در هماهنگی با وزارتخانه، از طریق ایجاد بسته های ویژه و تمهید مشوق برای تعاونی ها، ارائه خدمات به صورت نوین و الکترونیکی و همچنین تمرکز بر جلب مشارکت مالی مردم ر راستای رسالت این بانک تخصصی، شاهد اثرگذاری ها و تحول آفرینی بانک توسعه تعاون در اقتصاد بخش تعاون باشیم.
صمیمانه این سالروز را به همه همکارانم در بانک توسعه تعاون تبریک عرض نموده و از محضر پروردگار متعال توفیقات روزافزون شما را در راه خدمت به آرمان های مقدس جمهوری اسلامی تعالی معنوی و مادی زندگی مردم عزیز ایران اسلامی مسئلت دارم.

سید صولت مرتضوی

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا