پیش‌بینی بورس فردا ۲۷ بهمن ۹۹ / رشد تا ۱/۴ میلیون واحد اتفاق محتمل است؟

به گزارش رصد روز، در حالی که بازارهای موازی از جمله دلار روندی صعودی دارند اما بورس در جریان معاملات امروز به مقاومت برخورد کرد و فشار فروش در بازار سهام بیشتر شد، حالا سئوال اکثر سهامداران این است که بورس در ادامه چه می‌شود؟

مهدی رضایتی، کارشناس بازار سهام در رابطه با بورس فردا گفت: بازار فردا متعادل است و احتمالا از منفی به مثبت حرکت خواهد کرد.

این کارشناس در رابطه با ادامه روند بورس گفت: احتمالا بورس چند روزی در همین محدوده درجا بزند و کف‌سازی کند و اما در جریان معاملات هفته بعد اگر قیمت دلار ثبیت شود و قیمت‌های جهانی نیز در همین محدوده باقی ماند بورس پتانسیل رشد تا یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد را خواهد داشت.

بورس عصا به دست

همچنین سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار سهام در رابطه با وضعیت بورس گفت: حجم و ارزش معاملات در بازار سهام کم  و این نشان از کم‌عمق بودن بازار سهام است. از لحاظ تکنیکالی شاخص کل و برخی از سهم‌ها به مقاومت برخورد کردند که فکر می‌کنم معاملات چند روز آینده تقابل عرضه و تقاضا در بازار سهام است.

این کارشناس عقیده دارد معاملات فردا و پس‌فردا روزهای مهمی برای بازار سهام است اما باید حجم معاملات بیشتر شود و اگر بازار سهام بتواند مقاومت خود را بشکند تا محدوده یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد رشد خواهیم داشت اما اگر این محدوده شکسته نشود شاخص کل در حوالی یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد تثبیت می‌شود.

  آغاز مرحله نخست ثبت‌نامِ متقاضیان ۴ میلیون واحد مسکونی از فردا

 

 

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید  

 

 

 

 

 

تجارت نیوز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا