پیش بینی بورس فردا ۲۷ تیر ۱۴۰۰ / عرضه های امروز کار دست بازار داد؟

به گزارش اختصاصی رصد روز ، امروز شاخص کل بورس با رشد ۵ هزار و ۷۲۴ واحدی به لطف نمادهای پتروشیمی به ۱ میلیون و ۳۱۱ هزار واحد رسید. اگر تعدیلهای صورت گرفته در نمادهای پتروشیمی نبود نمی شد تابلوی پایان معاملات بازار سبز باشد این تعدیلها نقش پر رنگی در تغییر روند امروز ایفا کردند. پیش بینی بورس فردا ۲۷ تیر ۱۴۰۰ با توجه به عرضه های صورت گرفته امروز توسط حقوقی ها منفی است. هرچند که عرضه های امروز در عبور از سطح مقاومت فعلی شاخص مهم بود اما برای بازار فردا سیگنالهای خوبی را ارائه نمی کندو سبب خواهد شد تا فردا نیز شدت عرضه ها را شاهد باشیم که عملاً بازار را به سمت تابلوی قرمز پیش خواهد برد.

 

جزئیات بیشتر پیش بینی بورس فردا ۲۷ تیر ۱۴۰۰

 

کاهش نرخ بهره بانکی که که در هفته گذشته شاهد آن بودیم خیلی طول نکشید و امروز شاهد افزایش این موضوع به ۱۸.۳ درصد بودیم که سبب می شود تا سرعت گیری بر روند فعلی شاخص ایجاد شود. کاهش نرخ دلار نیز باعث افزایش عرضه خواهد شد و این موضوع نیز سیگنالی دیگر در دریافت بازار منفی فردا باشد.

البته جدا از این موضوعات در بازار فردا به حمایت روانی نیز برای عبور کامل از محدوده فعلی شاخص نیازمندیم که با شرایط فعلی بعید به نظر می رسد که بتوان به آن دست پیدا کرد. اگر این اتفاق بیفتد می توان انتظار برگشت شاخص را داشت و اگر نه که باد تابلوی بازار فردا را در پایان معاملات قرمز دید. اگر امروز عرضه ها کمی کنترل می شد و رفتار حقوقی ها با مراقبت بیشتر همراه بود می شد به بازار فردا امیدوار بود.

تعداد نمادهای مثبت بازار امروز ۲۶۲ نماد و تعداد نمادهای منفی بازار امروز نیز ۳۵۳ نماد بود. ۸۵ نماد امروز صف خرید داشتند و ۱۰۹ نماد نیز صف فروش را تشکیل دادند. بیشترین خروج پول حقیقی از بازار در نماد وبملت بود و بیشترین ورود پول حقیقی نیز در نماد شبریز مشاهده شد. بیشترین بازدهی بازار مربوط به نماد ساوه و کمترین آن نیز مربوط تابا بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا