پیش بینی بورس فردا ۸ خرداد ۱۴۰۰

به گزارش رصد روز ، پیش بینی بورس فردا ۸ خرداد ۱۴۰۰ بازار را از لحاظ تکنیکالی مستعد ریزش نشان می دهد. عدم وجود حمایتهایی قوی و فاصله با مقاومتهای معنادار همگی نشان از ریزش بازار دارند.خالی کردن بازار در روز چهارشنبه نیز این مسئله را گواهی می دهد. اما موضوعی که می تواند بر این تحلیل اثرگذار باشد حجم خرید حقوقی هاست که توانایی برگشت بازار را ایجاد می کند. در حال حاضر بهترین اتفاق برای شاخص ریزش تا محدوده ۱ میلیون و ۳۶ هزار است همانطور که در تحلیلهای قبلی گفته شد تقلای نگه داشتن شاخص در محدوده هایی که در حال حاضر قرار دارد. نتیجه ای را عاید کسی نمی کند و فقط به روزهای نوسانی بازار دامنت می زند بنابراین می توان گفت که این مسئله ریشه در یک اشتباه استراتژیک دارد که نیم نگاه آن معطوف مذاکرات برجامی و نیم نگاه دیگر آن به انتخابات ۱۴۰۰ است. برخی از تحلیل گران عقید دارند که بازار فردا مثبت است.

 

پیش بینی بورس فردا 8 خرداد 1400

 

پیش بینی بورس فردا ۸ خرداد ۱۴۰۰ از نگاه کارشناسان 

 

ایمان کرمی، تحلیلگر بازار سرمایه، بورس فردا_ شنبه ۸ خردادماه، را اینگونه پیش‌بینی می‌کند: بازار تقریباً به یک سطح تعادلی رسیده است، در نمادهای بزرگ بازار مانند: فارس، فملی، فولاد، شپنا، شتران و غیره فروشنده‌های پر قدرتی وجود ندارد این اصلاح اخیر بازار به دلیل احتمال احیای برجام و کاهش شدید نرخ دلار بود که تا این لحظه که این گزارش در حال تدوین است پس از گذشت چند سال هنوز موردی محقق نشده است و سهامداران همچنان منتظر هستند.

بازار با احیای برجام هم راستا شد به طوری که دلار ۱۵ هزار تومان را پیش خورد کرد، اکنون اگر برجام محقق نشود مجدد دیدگاه‌های تحلیلی ارزیابی شرکت‌ها را با دلار بالای ۲۲ هزار تومان برآورد می‌کنند و ممکن است بازار مانند سال گذشته رشد خیره کننده‌ای را تجربه کند. به هر روی بدترین اتفاق برای بازار زمانی است که فعالان نمی‌دانند برجام محقق می‌شود یا خیر زیرا در هر کدام از حالت‌ها سناریوهای سرمایه گذاری متفاوت می‌شود، همین امر منجر به دست نگه داشتن خرید صندوق‌ها و حقوقی‌ها بزرگ در بازار می‌شود.

گزارشات ۱۲ ماهه شرکت‌ها بسیار درخشان است که سعی می‌شود در گزارشات روزانه این گزارشات به صورت جامع پوشش داده شود تا سرمایه گذاران دیدگاه بهتری نسبت به سهام سرمایه گذاری خود داشته باشند.

پیش بینی می‌شود بازار شنبه روند صعودی داشته باشد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا