پیش بینی قیمت دلار امروز

فعالان‌ بازار ارز تهران باور دارند که سیاست های جدید نهاد بانک مرکزی موجب ترس بازیگران ارزی شده و به همین دلیل از حجم خرید و فروش ها کاسته شده است. به گزارش رصد روز، قیمت دلار در معاملات نقدی روز گذشته نوسان صعودی محدوی را ثبت کرد. در باز...

فعالان‌ بازار ارز تهران باور دارند که سیاست های جدید نهاد بانک مرکزی موجب ترس بازیگران ارزی شده و به همین دلیل از حجم خرید و فروش ها کاسته شده است.

به گزارش رصد روز، قیمت دلار در معاملات نقدی روز گذشته نوسان صعودی محدوی را ثبت کرد. در بازار رسمی‌هم قیمت دلار پیشروی کرد.

سیگنال بانک مرکزی به بازار دلار

روز گذشته بانک مرکزی اعلام کرد وضعیت منابع ارزی مطلوب است و با توجه به سطح مطلوب ذخایر اسکناس ارز در داخل کشور، انتشار اوراق ارزی بانک مرکزی با سررسید کوتاه‌مدت (سه‌ماهه) در دستور کار قرار گرفته است و در زمان سررسید و بنا به درخواست دارندگان اوراق، اسکناس آن به سهولت پرداخت می‌شود.

خرید و فروش دلار قفل شد

فعالان‌ بازار ارز تهران باور دارند که سیاست های جدید نهاد بانک مرکزی موجب ترس بازیگران ارزی شده و به همین دلیل از حجم خرید و فروش ها کاسته شده است.

پیش بینی قیمت دلار امروز

به عقیده این دسته از بازیگران ارزی تدابیر نهاد سیاستگذار موجب شده بازیگران بزرگ ارزی در فاز احتیاط به سر ببرند و نرخ دلار در بازار انروز دوشنبه هم روند ملایمی را دنبال کند.

با این حال عده ای از بازیگران ارزی می گفتند نرخ دلار دیروز از یک محدوه خاص عبور کرده و این حادثه تازه‌ای است که می‌تواند انتظارات معامله‌گران بازار ارز را افزایشی‌تر کند و زمینه ورود خریداران بیشتر به معاملات فراهم شود.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار