پیش بینی قیمت طلا و سکه فردا پنچ شنبه ۱۸ شهریور ۱۴۰۰

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز، نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از افزایش جزیی قیمت طلا و سکه تحت تاثیر روند صعودی بازار ارز خبر داد و گفت: با پیش‌روی دلار جو افزایشی بازار طلا فروکش نخواهد کرد.

محمد کشتی‌آرای درباره علت افزایش قیمت‌ها در بازار طلا توضیح داد: امروز ارزش اونس جهانی طلا با حدود ۱۶دلار کاهش به ۱۷۹۸دلار رسید و دلار ۵۰۰ تومان گران شد که انتظار می‌رفت این دو عامل یکدیگر را خنثی کنند اما با‌توجه به پیش‌روی بازار ارز، شاهد افزایش جزیی قیمت طلا و سکه هستیم.

کشتی‌آرای با بیان تغییرات قیمت طلا و سکه نسبت به دیروز اظهار کرد: امروز قیمت سکه امامی ۷۰هزار تومان، سکه طرح قدیم ۵۰هزار، نیم سکه و ربع سکه هر کدام ۳۰هزار و ۵۰هزار تومان، هر مثقال طلای ۱۷عیار ۳۰هزار و هر گرم طلای ۱۸عیار حدود هشت هزار تومان افزایش یافته و فقط قیمت سکه یک گرمی ثابت مانده است.

این فعال صنفی در ادامه به تشدید رکود بازار اشاره کرد و گفت: با‌توجه به ایام محرم و صفر میزان تقاضا و حجم معاملات خرید و فروش به شدت کاهش یافته است و بازار در رکود عجیبی به سر می‌برد؛ لذا با‌توجه به عدم تغییر تقاضا و عرضه حباب سکه در سطح ۶۳۰هزار تومان ثابت مانده است.

پیش بینی قیمت طلا و سکه فردا پنچ شنبه 18 شهریور

قیمت طلا و سکه ۱۷شهریور ماه ۱۴۰۰

کشتی‌آرای با تشریح قیمت‌ طلا و سکه در بازار امروز بیان کرد: در جریان معاملات بازار طلای تهران، قیمت هر قطعه سکه امامی به ۱۲میلیون و ۱۵۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۱میلیون و ۶۵۰هزار تومان افزایش یافت.

او اضافه کرد: نیم سکه امروز با قیمت شش میلیون و ۱۵۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۷۵۰هزار و سکه یک گرمی دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان فروخته می‌شود؛ بهای هر مثقال طلای ۱۷عیار نیز در بازار امروز به پنج میلیون و ۸۰هزار و قیمت طلای ۱۸عیار به گرمی یک میلیون و ۱۷۳هزار تومان رسید.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا