کارشناس عمران چندشغله رئیس هیئت مدیره شرکت بیمه زندگی باران + سند

به گزارش اختصاصی رصد روز ، موضوع مدیران تخصصی که هنوز بعد از چند دهه از تربیت مدیران جوان کشور به آن دست پیدا نکرده ایم همچنان می تواند چالش اصلی در نظام اداری و اجرایی کشور باشد. جدا از این مسئله مدیران چندشغله نیز از جمله دغدغه هائیست که باید همواره آن را تکرار کرد تا شاید دستی از آستین مدیران تصمیم گیر در این زمینه بیرون بیاید و برای همیشه به این موضوع پایان دهد تا شاهد اجحاف بخ جوانای که از هر حیث شایسته حضور در پست های مدیریتی هستند نباشیم. شرکت بیمه زندگی باران که به تازگی کار خود را در صنعت بیمه شروع کرده که در این زمینه آقایان سید افضل موسوی (رئیس هیات مدیره) ، محمد رضا مدیری (نایب رئیس هیات مدیره) ، بابک جهان آرا (عضو  هیات مدیره) ، علیرضا هادی (عضو هیات مدیره و مدیر عامل) و بهرنگ اسدی (عضو هیات مدیره) در بدنه مدیریتی  آن تشکیل می دهند.

موسسان بیمه باران شامل شرکت(ساخت) سرمایه، آب، خاک، توسعه (سهامی خاص)، شرکت گروه مالی دانایان پارس(سهامی عام) ، شرکت سرمایه‌گذاری دانایان پارس(سهامی عام) هستند. اما مسئله ای که در ترکیب هیئت مدیره بیمه زندگی باران به آن اشاره کرد حضور سید افضل موسوی با تحصیلات کارشناسی عمران است که نوع ارتباط این مدرک با صنعت بیمه محل بحث و چکش کاریست.

کارشناس عمران چندشغله رئیس هیئت مدیره شرکت بیمه زندگی باران + سند

حضور همزمان رئیس هیئت مدیره در دو شرکت دیگر 

جدا از این مسئله سید افضل موسوی بطور همزمان در هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری گسترش زنگان و شرکت گروه مالی صدر پارس به عنوان رئیس هیئت مدیره حضور دارد.

کارشناس عمران چندشغله رئیس هیئت مدیره شرکت بیمه زندگی باران + سند کارشناس عمران چندشغله رئیس هیئت مدیره شرکت بیمه زندگی باران + سند

توصیه به اعضای محترم هیئت مدیره این شرکت بیمه زندگی باران می تواند استفاده از مدیران با دانش مرتبط و بدون مسائل شغلی دیگر باشد که در این صورت می توان به آینده پیش رو امیدوار بود.

بیشتر بخوانید:

فوق لیسانس جغرافیای سیاسی عضو هیئت مدیره شرکت رادیاتور ایران

دیپلم ریاضی نائب رئیس هیئت مدیره شرکت فنرسازی خاور

۱۵ صندلی در اختیار ۴ نفر از اعضای هیئت مدیره سمگا

سودسازی حبابی بانک آینده در بورس + سند

وضعیت اورژانسی در اولین شرکت لیزینگ ایران + سند

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا