معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی:

کارنامه ۷ ماهه بیمه ملت درخشان است

معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی با بیان این نکته که عملکرد و کارنامه شرکت بیمه ملت در هفت ماه اول سال‌جاری درخشان بود، تاکید کرد: این عملکرد نشان می‌دهد که تیم مدیریتی این شرکت با استراتژی درست حرکت می‌کند.

به گزارش رصد روز،به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، مجتبی حیدری در نشست هم‌اندیشی معاونین، مدیران و روسای شعب بیمه ملت با تاکید بر نقش مهم منابع انسانی در سازمان‌هایی که به مردم خدمت می‌فروشند، خاطرنشان کرد: آنچه که باعث موفقیت شرکتی مثل بیمه ملت شده، وجود منابع انسانی بسیار حرفه‌ای در سطح مدیران، کارکنان و شبکه فروش است.

وی در ادامه گفت: توجه به حوزه منابع انسانی در مدیریت آقای یزدان‌دوست کاملا تخصصی است و کاملا این نکته دیده می‌شود که در این شرکت نیروی انسانی با توجه به تخصص و انگیزه مدیریت شده است.

حیدری همچنین با اشاره به این که کل تیم مدیریتی و هیئت مدیره با سیاست‌های برنامه‌ریزی شده برای شرکت کارگشا و مفید عمل کرده‌اند، افزود: در کنار بهرمندی درست از منابع انسانی، استراتژی‌های درست تیم مدیریت را هم می‌توان عامل موفقیت این شرکت دانست.

معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی تاکید کرد: همگرایی موجود میان بیمه مرکزی و سندیکای بیمه‌گران می‌تواند نتیجه مطلوبی بر عملکرد شرکت‌های بیمه و کل صنعت بیمه در پی داشته باشد و امیدواریم بتوانیم شاهد افزایش ضریب نفوذ صنعت بیمه و افزایش سهم بازار بیمه ملت باشیم.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط