وعده ای که بیمه البرز عملی کرد
کارکنان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب دغدغه درمان نداشته باشند

مدیرعامل بیمه البرز به همراه تعدادی از معاونان و مدیران ستادی بیمه البرز با حضور در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و نشست با مدیران این شرکت از تمرکز بیمه البرز بر ارائه خدمات مناسب بیمه تکمیلی درمان در این مناطق خبر داد و گفت: اجازه نخواهیم داد کارکنان زحمتکش این مجموعه که در شرایط نامناسب آب و هوایی و به دور از خانواده در حال خدمت به کشور عزیزمان هستند، دغدغه درمان داشته باشند و بیمه البرز برای رفع این نگرانی، تمام تلاش خود را خواهد کرد.

به گزارش رصد روز، موسی رضایی، حذف بروکراسی اداری با هدف خدمات رسانی سریع، ارائه خدمات برخط و با کیفیت آن هم در مراکز درمانی معتبر، استقرار نمایندگان متعدد به منظور پاسخگویی سریع به متقاضیان و‌همچنین تاسیس شعبه جدید بیمه البرز در شمال خوزستان را از برنامه های بیمه البرز در مناطق نفت خیز عنوان کرد.
در این نشست برخی از مدیران مناطق نفت خیز جنوب از جمله شرکت ملی حفاری، شرکت نفت و ‌گاز اروندان و شرکت نفت و‌گاز مارون حضور داشتند.
پیش از این نیز، مدیرعامل بیمه البرز در نشست انعقاد قرارداد بیمه درمان شرکت های ملی نفت ایران، گاز ایران و ‌صنایع پتروشیمی، گسترش خدمات بیمه ای در استان های نفت خیز را از برنامه های دارای اولویت بیمه البرز اعلام کرده بود.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا