کامنت متواضعانه افشین زیر پست فن پیجش+ عکس

اخیرا کلیپی در اینستاگرام منتشر شد که در آن شایعه شده بود که افشین خواننده لس‌آنجلسی و همسرش بچه‌دار شده اند.

به گزارش رصد روز،  اخیرا کلیپی در اینستاگرام منتشر شد که در آن شایعه شده بود که افشین خواننده لس‌آنجلسی و همسرش بچه‌دار شده اند.

اما این خواننده به طور متواضعانه زیر این پست اعلام کرد که این خبر شایعه است.

5 37

افشین جعفری با نام هنری افشین(زاده ۱۶ اردیبهشت ۱۳۵۷ در بابل) خواننده، آهنگساز، شاعر، نوازنده گیتار موسیقی پاپ است.

زندگی‌نامه

افشین در سال ۱۳۵۷ در بابل از شهرستان‌های استان مازندران به دنیا آمد، تا ۷ سالگی را دربابل گذراند و به تهران مهاجرت کرد. مادرش اهل بابل و پدرش فیروزکوهی است.

افشین در سال ۱۳۷۴ برای دیدن مادرش که از پدرش جدا شده بود و در آلمان زندگی می‌کرد، به آلمان و شهر مانهایم مهاجرت کرد. در سال ۱۳۷۸ با شرکت پارس ویدئو قرارداد امضا کرد و آلبوم بوی بارون را به بازار فرستاد. دومین آلبوم افشین ستاره سال ۱۳۸۱ به‌وسیلهٔ شرکت ترانه بیرون آمد. این اولین کاری بود که با K.O. (تهیه‌کننده آلمانی‌اش) ساخت. آلبوم آس و پاس که مخلوطی از موسیقی رقصی، هیپ هاپ و ریتم‌های ایرانی و رپ آلمانی بود در سال ۱۳۸۳ منتشر شد. در این آلبوم برادر افشین نیز به عنوان خواننده رپ مشارکت کرده‌است. او پس از این آلبوم ماچ را در سال ۱۳۸۴ بیرون داد.

آلبوم بعدی او ترانه‌ای برای ایکس در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و بعد از آن آلبوم غیرقانونی که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد. جدیدترین آلبوم او بابام می‌گفت نام دارد که در سال ۲۰۱۷ به بازار آمد.

افشین با خوانندگان زیادی از قبیل حسین تهی و امیر تتلو همکاری داشته‌است.

افشین بیش از ۳۰۰ بار در کشورهای مختلفی مانند آمریکا، کانادا، استرالیا، انگلیس، امارات، ترکیه، آلمان، هلند، سوئد، دانمارک، نروژ، سوئیس، فرانسه، ایتالیا، تاجیکستان، بلژیک و اتریش به اجرای زنده پرداخته‌است. در کنسرت‌هایش معمولاً تیم A-Team او را همراهی می‌کنند که یکی از اعضای این تیم برادرش امیرعلی هست.

آلبوم‌ها

مقالهٔ اصلی: ترانه‌شناسی افشین (خواننده)
بوی بارون ۱۳۷۸ / ۱۹۹۹
ستاره۱۳۸۱ / ۲۰۰۲
آس و پاس ۱۳۸۳ / ۲۰۰۴
ماچ ۱۳۸۴ / ۲۰۰۵
ترانه‌ای برای ایکس ۱۳۸۷ / ۲۰۰۸
غیرقانونی ۱۳۹۲ / ۲۰۱۳
بابام می‌گفت ۱۳۹۵ / ۲۰۱۷

تک آهنگها
نام ترانه
ترانه‌سرا
آهنگساز
تنظیم
جون جون(۲۰۱۵)

این روزا(۲۰۱۵)

تنها نرو(۲۰۱۵)

دارم باز عاشقت میشم(۲۰۱۵)

اعتماد(۲۰۱۵)
انوش
انوش
میلاد هاشمی
آرامش(۲۰۱۵)

دوراهی(۲۰۱۷)

آره آره(۲۰۱۸)

ترانه دختر شیرازی
در بین ترانه‌های افشین، ترانه دختر شیرازی را می‌توان ترانه ای شاخص برشمرد. ویدئوی این ترانه را افشین با حال و هوای متفاوتی ساخته و پرداخته‌است. افشین در این ترانه سعی کرده سنت‌های سالها قبل را به تصویر بکشد.

ملودیکا
افشین در سال ۲۰۱۳ در امارات متحده عربی نسبت به تأسیس مؤسسه هنری ملودیکا اقدام نمود. این مؤسسه آموزش موسیقی و رقص هم‌اکنون یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزش موسقی خاورمیانه می‌باشد که در آن با بهره‌گیری از مدرسان بین‌المللی موسیقی و رقص در رشته‌های پیانو، گیتار، درام، آواز، ویلون، رقص باله و غیره تدریس می‌شود

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط