کامنت محسن لرستانی برای اسنوپ داگ+ عکس

کامنت محسن لرستانی برای اسنوپ داگ که آهنگش رو پست کرده بود را در تصویر زیر مشاهده کنید.

به گزارش رصد روز، کامنت محسن لرستانی برای اسنوپ داگ (رپر ۵۲ ساله آمریکایی) که آهنگش رو پست کرده بود را در تصویر زیر مشاهده کنید.

محسن پورمست لرستانی (زادهٔ ۳۰ آبان ۱۳۵۸) خوانندهٔ اهل ایران است. او فعالیت حرفه‌ای خود را در سال ۱۳۸۶ آغاز کرد و با ترانه‌های در سبک عاشقانه، احساسی و غمگین به محبوبیت رسید.

2 140 1 146

محسن لرستانی در اسفند ۱۳۹۷ بازداشت شد و در سال ۱۴۰۰ با وثیقه سه میلیاردی از زندان آزاد و تبرئه شد. در آذر ۱۳۹۸ وکیل دادگستری اعلام کرد لرستانی، به ایجاد یک گروه اینستاگرامی ویژه افراد تراجنسی متهم شد.

 

زندگی و حرفه
محسن لرستانی در ۳۰ آبان ۱۳۵۸ در محله باغ ابریشم کرمانشاه به دنیا آمد. در این محله موسیقی‌های محلی و فرهنگ مردم کردستان بسیار غنی بود. لرستانی از دوران نوجوانی ترغیب شد تا به سمت حرفهٔ خوانندگی برود. لرستانی فعالیت خود را در مجالس عروسی آغاز کرد و بعدها از سال ۱۳۸۶ در کنار برادرش با انتشار دو آهنگ «زندان» و «غربت» کار حرفه‌ای خود را آغاز کرد.

اتهام افساد فی الارض
در مهر ۱۳۹۸ صدای آمریکا با استناد به اطلاعات یک منبع مطلع گزارش داد جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده محسن لرستانی، روز دوشنبه ۱۵ مهر در شعبهٔ ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران برگزار شده است. در آن زمان رسانه‌های نزدیک به نهادهای امنیتی به نقل از وکیل این خواننده، اعلام کرده بودند که موضوع اتهام لرستانی در رابطه با مسائل اخلاقی و خصوصی است که در فضای مجازی منتشر کرده و او شاکی خصوصی ندارد

در آذر ۱۳۹۸، کاظم حسینی، وکیل دادگستری اعلام کرد لرستانی، به ایجاد یک گروه اینستاگرامی ویژه افراد تراجنسی متهم شده و به همین دلیل با اتهام افساد فی الارض روبرو است. به گفتهٔ حسینی، متهمان اصلی پرونده نظامی هستند و اتهام‌های مطرح‌شده دربارهٔ لرستانی شائبهٔ وجود «پرستوهای ترنس» در پرونده را تقویت می‌کند.

بازداشت و آزادی
سید کاظم حسینی وکیل محسن لرستانی اعلام کرد هنگامی که لرستانی در منزل مادرش در سعادت‌آباد تهران به سر می‌برد، در ۱۲ اسفند ۱۳۹۷ از سوی نیروهای امنیتی و اطلاعاتی بازداشت شد. او در ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ با وثیقه ۳ میلیاردی از زندان آزاد و تبرئه شد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار