کاهش ۴ درصدی قیمت بیت کوین در معاملات امروز

به گزارش رصد روز، به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین ۳.۹ درصد کاهش یافت و در حالی که دیروز همین موقع ۴۸ هزار دلار را لمس کرده بود، حالا از ۴۶ هزار دلار هم پایین‌تر آمده و ۴۵ هزار و ۹۰۲ دلار در حال معامله است.

علی رغم کاهش امروز اما قیمت بیت کوین نسبت به هفته پیش ۲.۷ درصد بالاتر بوده و ارزش کل بازار آن ۸۶۲ میلیارد دلار برآورد می‌شود.

در ۲۴ ساعت گذشته ۸۱۰ هزار بیت کوین به ارزش ۳۲ میلیارد دلار در بازار جهانی جابجا شده و تعداد بیت‌کوین‌های جهان هم هم‌اکنون ۱۸ میلیون و ۷۸۶ هزار و ۵۳۱ عدد رسیده است.

اتریوم هم ۵ درصد ریخت و ۳۱۶۰ دلار خرید و فروش می‌شود. افت کاردانو هم ۴.۷ درصد بود و ۲.۱۱ دلار در حال دست به دست شدن است. باینانس کوین معادل ۳.۵ درصد کاهش قیمت داشت و هم اکنون ۴۰۱ دلار دست به دست می‌شود.

شگفتی‌ساز امروز ریپل بود که ۹.۲ درصد افزایش قیمت داشت و حالا ۱.۲۹ دلار به فروش می‌رسد. اگرچه دوج کوین کاهش قیمت نداشت، اما ۰.۶ درصد رشد کرد و کانال ۳۰ سنتی را واگذار کرد و الان ۲۹ سنت در حال جابجا شدن است.

ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم ۲.۹ درصد کاهش یافت و در حالی که دیروز از ۲ هزار میلیارد دلار عبور کرده بود، امروز به ۱۹۵۶ میلیارد دلار رسید.

در این بازار ۱۱۵ میلیارد دلار هم حجم خورد و تعداد ارزهای مجازی جهان هم به ۱۱ هزار و ۲۵۷ نوع رسید.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا