کسب سطح بالایی از رضایت مشتریان در شعبه قم

رئیس شعبه قم شرکت بیمه نوین،گفت: بروز رسانی و بازنگری سیستم پرداخت خسارت، پایبندی شرکت بیمه به تعهدات خود و پرداخت به موقع و سریع خسارت از مهم ترین و ارزشمندترین فاکتورها در جلب اعتماد بیشتر مردم به صنعت بیمه است. به گزارش رصد روز، به نقل...

رئیس شعبه قم شرکت بیمه نوین،گفت: بروز رسانی و بازنگری سیستم پرداخت خسارت، پایبندی شرکت بیمه به تعهدات خود و پرداخت به موقع و سریع خسارت از مهم ترین و ارزشمندترین فاکتورها در جلب اعتماد بیشتر مردم به صنعت بیمه است.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی و تبلیغات بیمه نوین، سمانه کشاورزی؛ رئیس شعبه قم در گفت‌و‌گو با سایت چابک آنلاین گفت: پتانسیل بسیار خوب استان قم در جذب گردشگران موجب افزایش توسعه اقتصادی و توسعه شهری شده و به همین دلیل، پروژه‌های مختلفی در مسیر توسعه صنایع مربوطه در استان قم در دست تعریف و احداث است.

وی، افزود: نکته حائز اهمیت دیگر اینکه استان قم شاه‌راه ارتباطی ملی و مواصلاتی کشور بوده و مسیر اصلی دست‌یابی به پایتخت برای افرادی است که قصد عزیمت از شهرهای جنوبی و غربی کشور به سمت پایتخت را دارند. همچنین استان قم رابط استان‌ها و شهرهای شمالی و شهرها و استان‌های جنوبی است.

رئیس شعبه قم مراکز مهم آموزشی در بخش علوم حوزوی و دینی را یکی دیگراز پتانسیل‌های خوب این استان برشمرد و گفت: استان قم پتانسیل بسیار خوبی برای معرفی محصولات بیمه‌ای و جذب پرتفوی دارد.

سمانه کشاورزی، معتقد است که برای ایجاد مزیت رقابتی و ماندگاری محصول بیمه نامه عمر، شرکت‌های بیمه‌ای باید تمهیدات و تسهیلات خاصی در جهت رفاه حال بیمه‌گذاران و ترغیب آنها برای نگهداشت بیمه های عمر و جلوگیری از بازخرید این بیمه نامه ها در نظر داشته باشند.

وی با تأکید بر اهمیت جذب مشتریان جدید و متقاعدکردن بیمه‌گذاران برای جلوگیری از بازخرید بیمه‌نامه‌ها، افزود: برنامه‌ریزی دقیق آموزشی برای آموزش مؤثر شبکه فروش و معرفی طرح‌های جدید بیمه‌ای در راستای رفع نیاز مشتریان باید در دستور کار شرکت‌های بیمه‌ای باشد.

کشاورزی همچنین به‌روز رسانی و بازنگری سیستم پرداخت خسارت، پایبندی شرکت بیمه به تعهدات خود و پرداخت به موقع و سریع خسارت را از مهم­ترین و ارزشمندترین فاکتورها در جلب اعتماد بیشتر مردم به صنعت بیمه دانست.

رئیس شعبه قم شرکت بیمه نوین، یافتن نیروی انسانی متناسب با نیازهای شرکت‌ که از توانمندی و تخصص مناسب برخوردار باشد را بزرگترین دغدغه هر سازمان عنوان کرد و افزود: اولویت این شعبه در جذب نیرو شخصیت و توانایی بالا در رفتار افراد است چرا که مهارت اجتماعی و ارتباطی در محیط کار از اهمیت بالایی برخوردار است.

کشاورزی، یکی از اهداف مهم شرکت بیمه نوین را پاسخ‌گویی به موقع به مشتریان اعلام کرد و افزود: یکی از موضوعات بیمه در شعبه قم، حجم وسیع رسیدگی به درخواست های مشتریان به خصوص بیمه‌گذاران بیمه درمان است اما با مدیریت و تلاش همگی و توانایی بسیار بالای کارکنان شعبه قم توانستیم سطح بالایی از رضایت مشتریان را جذب کنیم.

به گفته وی، شعبه شرکت بیمه نوین در استان قم بیشترین سهم پرتفوی خود را به صورت مستقیم جذب کرده و این شعبه در سال گذشته موفق شد تا رشد حق بیمه ۱۴۸ درصدی را ثبت کند.

کشاورزی، با بیان اینکه در سال گذشته در هفت ماه نخست سال بودجه درنظر گرفته شده برای این شعبه محقق شده است، ادامه داد: این رشد در انواع رشته‌های بیمه ای بوده که فروش بیمه‌نامه در رشته آتش سوزی ۲۰۳ درصد و در رشته باربری ۸۲۳ درصد و عمر گروهی ۳۷۴درصد، مهندسی ۱۵۶ درصد، رشد داشته‌ایم ضمن آن‌که نسبت خسارت هم روندی کاهشی داشته است.

وی اظهارداشت: انعقاد قرارداد بیمه‌ای با مراکز حوزوی و دانشگاهی و ارائه خدمات بسیار مطلوب در این زمینه باعث شناخته شدن هرچه بیشتر شرکت بیمه نوین در استان قم شد که همین موضوع به کسب سهم بیشتری از بازار بیمه این استان کمک کرد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار