کیفرخواست سرکرده گروهک ترویستی الاحوازیه

به گزارش رصد روز ، گروهک تروریستی الاحوازیه که با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج)  همگی دستگیر و در اختیار سازمانهای مربوطه برای بازجویی قرار گرفتند حالا با ارائه کیفرخواست سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه باید منتظر مجازات باش...

به گزارش رصد روز ، گروهک تروریستی الاحوازیه که با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج)  همگی دستگیر و در اختیار سازمانهای مربوطه برای بازجویی قرار گرفتند حالا با ارائه کیفرخواست سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه باید منتظر مجازات باشند. این افراد که اسم خود را تجزیه طلب گذاشته بودند اقداماتی بیشرمانه و غیرانسانی حوادث تلخی را رقم زدند که مجازات آنان کف مطالبه مردم از دستگاههای مربوطه است.

سخنگوی قوه قضائیه از کیفرخواست سرکرده گروهک ترویستی الاحوازیه گفت

 

خداییان در ادامه در پاسخ به سوالی پیرامون آخرین وضعیت پرونده سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب الاحوازیه، گفت: پرونده سرکرده گروهک تروریستی و تجزیه‌طلب و تحت حمایت سرویس‌های خارجی کشورهای مختلف الاحوازیه در دادسرای عمومی و انقلاب تهران رسیدگی و با کیفرخواست به دادگاه انقلاب ارسال شده است.

وی با برشمردن جنایات و اقدامات تروریستی سرکرده گروهک الاحوازیه، گفت: بمب‌گذاری در اماکن دولتی و خصوصی، ترور و تیراندازی به اشخاص عادی و مسئولین، جاسوسی و تخریب مراکز حساس نفت و گاز و همچنین پولشویی از جمله اقدامات سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه می‌باشد که پرونده وی به دادگاه ارسال شده است.

خدائیان سخنگوی قوه قضاییه در این باره گفت: عناصر اصلی گروهک تروریستی الاحوازیه در کشورهای اروپایی فعال هستند و مشغول طراحی و ترتیب دادن اقدامات مجرمانه و تروریستی علیه مردم ایران می‌باشند؛ همچنین آن‌ها از طریق شبکه‌های تلویزیونی‌ای که دارند اقدام به ترویج خشونت در کشور ما می‌کنند و در کشورهای اروپایی که مستقر هستند به طراحی عملیات مسلحانه و تروریستی در کشور ما می‌پردازند.

خداییان تصریح کرد: با تلاش و پیگیری‌های سربازان گمنام امام زمان (عج) سرکرده گروهک تروریستی الاحوازیه در جوار مرزی شناسایی و دستگیر شد و به جنایات خود علیه مردم ایران اعتراف کرد؛ علی ایحال پرونده نامبرده به دادگاه ارسال شده و جزئیات آن در جریان برگزاری دادگاه در خلال قرائت کیفرخواست به اطلاع مردم عزیزمان و خانواده شهدا خواهد رسید

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط