کیمیا گیلانی به آلمان مهاجرت کرد/ تیپ و استایل خانوم مجری در آلمان+ ویدیو

تصاویر جدید از کیمیا گیلانی مجری و بازیگر سابق تلویزیون بعد از مهاجرت به آلمان را ببینید.

به گزارش رصد روز، تصاویر جدید از کیمیا گیلانی مجری و بازیگر سابق تلویزیون بعد از مهاجرت به آلمان را ببینید. او که از تلویزیون خداحافظی کرده اخیرا با تصاویری خبر از مهاجرتش به کشور آلمان داد.

 

کیمیا گیلانی از زمانی که کودک بود در تلویزیون مشغول به کار شد هر چند کار و درس خواندن سخت بود ولی حمایت های خانواده اش سبب شد تا وی به خوبی از عهده این کار بربیاید و اکنون نیز یکی از موفق ترین مجریان تلویزوین است.

 

 

1 86
چکیده ای از بیوگرافی کیمیا گیلانی

تاریخ تولد: ۱۲ مرداد ۱۳۷۱
رشته تحصیلی: رشته مدیریت صنعتی
شغل: مجری، بازیگر،نویسنده

کیمیا گیلانی متولد ۱۲ مرداد سال ۱۳۷۱ در تهران می باشد. او فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتی گرایش تولید از دانشگاه شهید بهشتی است.

کیمیا گیلانی دارای مدرک بازیگری از مؤسسه کارنامه، مدرک فن بیان و مدیریت ارتباط با مخاطبین از مرکز آموزش های سیما، مدرک دوبله از فنی حرفه ای بوده و از ۹ سالگی وارد تلویزیون شده اند و از سال ۸۵ با برنامه نردبان به صورت جدّی کار خویش را آغاز کرد و پس از ۵ سال فعالیت در این برنامه به درخواست شبکه وارد برنامه رنگین کمان شد و و با اجرا و نویسندگی خوبشان نام خود را بر سر زبان ها انداخت.

 

 

قسمتی از مصاحبه کیمیا گیلانی
کار با کودکان به نظرتان چگونه است؟ فکر می کنید غیر از اینکه با بچه ها کار کنید میتوانید مجری برنامه غیرکودکانه هم باشید؟

به نظرم موفقیت میتواند در هر برنامه ای باشد به شرطی که آن برنامه مناسب شما باشد. من پیش از آن نوجوان بودم و مخاطب نوجوان داشتم و الان کودک هستم و مخاطبم کودک است. ممکن است در آینده مخاطبم بزرگسال باشد. ولی باید دید که آیا برنامه ای که عهده دار اجرایش هستی، مناسبت هست یا نه. شاید واقعا برنامه ای به من پیشنهاد شود که موضوع آن برنامه را دوست داشته باشم. تلاش می کنم و متناسب با آن مخاطب، خودم را تطبیق می دهم. با توجه به اینکه مخاطبم کودک است و خودم هم قرار است که در داستان کودک باشم، رفتار بچه ها را می بینم و چیزهایی که بچه ها دوست دارند را تلاش می کنم باب میلشان باشم.

 

کودکان انرژی خوبی دارند و مثبت هستند و حال آدم را خوب می کنند. خیلی روراست هستند و تظاهر نمی کنند. اکثرا زمانیکه رنگین کمان به صورت زنده پخش می شد من از دانشگاه به سر برنامه می رفتم و بعضا خسته بودم ولی با حرف زدن با بچه ها خواه ناخواه حالم خوب می شد.

 

 

شما فارغ التحصیل مدیریت صنعتی با گرایش تولید هستید. رشته تحصیلی تان کمتر شباهتی به حرفه و کار اجرایتان ندارد!

همه همین را می گویند. مسأله این است که زمانی وارد دانشگاه شدم که در این کار بودم. یعنی کارم را می کردم و بعد کنکور دادم و انتخاب رشته کردم. من همیشه مهندسی صنایع را خیلی دوست داشتم و دانشگاه شهید بهشتی را هم همینطور. بهترین گزینه ای که پیدا کردم همین رشته بود. اما خیلی هم بی ربط نیستند هرچند شاید صنعتی بی ربط باشد. ولی این رشته به من کمک کرد چراکه در دانشگاه درسهای فن بیان نداشتیم و خیلی از بچه ها در دانشگاه فقط درس می خوانند. کار من به رشته ام کمک زیادی کرد.

 

راحت تر ارتباط برقرار کنم و می توانم افراد را برای خودم نگه دارم. در درسهایی که باید کنفرانس میدادم، پیشقدم می شدم درحالی که دیگر دانشجویان از آن دوری می کنند. از آن طرف درسهای مدیریت که می خواندم، مدیریت زمان را هم دارد. این که درصورتی که امکاناتی دارم چگونه از آن استفاده کنم و همان برایم مفید است که با درنظر گرفتن زمان اولویت بندی کنم و کارهایم را انجام دهم. این که چطور متن بنویسم که با صحنه همخوانی داشته باشد. درس مدیریت رفتار انسانی را در رشته تحصیلی ام داشتم که از طرفی در صداوسیما هم کلاسی با درس مدیریت رفتار گذراندم که با همدیگر همپوشانی داشتند. از این طرف فن بیانم قوی شد و از آن طرف مدیریتم. به نظرم می توانم از هر دوی اینها به نحو احسن استفاده کنم.

 

 

در این میان چگونه وارد کار نویسندگی شدید؟

اولین بار که نویسندگی را آغاز کردم اصلاً نوشتن دوست نداشتم و پائین ترین نمره ام را همیشه در درس انشاء می گرفتم! پیش از اینکه کار نویسندگی را اجرا کنم سر صحنه پیشنهاداتی می دادم که مثلا فلان کار را انجام دهیم. نویسنده اصلی آقای حمید صالحی به من گفتند که متنی بنویس تا ببینیم چطور است! جالب است که اولین متنم را اصلاح کردند و فردای آن روز برای اجرا رفتیم. همیشه در بچگی در ذهنم این بود که نویسندگی کار سختی است و زنگ های انشا از فکر این که چه بنویسم دلهره داشتم. قدم به قدم شروع به نوشتن کردم و متن هایم اصلاح و مقایسه می شد و کم کم راه افتادم و کارهای بیشتر بهم پیشنهاد شد و الان هم برای فتیله می نویسم و هم برای رنگین کمان.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار