گرامیداشت هفته بسیج در بانک دی با برگزاری مراسم ورزش باستانی و پهلوانی

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، مراسم ورزش باستانی و پهلوانی در بانک دی برگزار شد. به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بانک دی، در این مراسم که با حضور علیرضا قیطاسی مدیرعامل، سید محمود احمدی رئیس هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران ارشد و کارک...

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، مراسم ورزش باستانی و پهلوانی در بانک دی برگزار شد.

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بانک دی، در این مراسم که با حضور علیرضا قیطاسی مدیرعامل، سید محمود احمدی رئیس هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران ارشد و کارکنان بانک دی برگزار شد، باستانی کاران بانک به اجرای حرکات  ورزش پهلوانی پرداختند.

مدیرعامل بانک دی نیز در این رویداد با بیان این که پهلوانی، مرام همه بسیجیان است، گفت: ورزش باستانی، ورزش مقدسی است که ریشه در تاریخ سرزمین کهن ایران دارد و حتی ایرانیان زورخانه را  مانند مسجد، مکان مقدسی می‌دانستند.

علیرضا قیطاسی همچنین با تبریک فرارسیدن هفته بسیج، تاکید کرد: داشتن روحیه بسیجی، در تمامی حوزه‌ها راهگشا است و ما امیدواریم بتوانیم با تزریق این روحیه به همه بخش های کشور، بیش از پیش شاهد پیشرفت همه جانبه جمهوری اسلامی ایران باشیم.

در پایان این مراسم، شال ترویج فرهنگ پهلوانی (شال کسوت) به رسم قدردانی پهلوانان زورخانه  به مدیرعامل و رییس هیئت‌مدیره بانک اعطا شد.

مطالب مرتبط

آخرین اخبار