معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه سایپا خبر داد:
گروه سایپا در ۴ بهمن ماه رکورد کل تولید سال ١۴٠٠ را شکست

image_pdfimage_print

معاون برنامه ریزی جامع تولید سایپا گفت: گروه خودروسازی سایپا در اواخر سال گذشته بر اساس اهداف تعیین شده از سوی مدیرعامل گروه مبنی بر افزایش تولید در سال ١۴٠١، استراتژی خود را بر همین اساس تعیین و تمامی تامین کنندگان و قطعه سازان را مکلف به اجرای آن کرد.

به گزارش رصد روز، به نقل از سایپانیوز، مسعود پروین گفت: این گروه خودروسازی با وجود خروج ٣ محصول پرتیراژ تیبا، تیبا٢ و ساینا از سبد محصولات، توانست در ۴ بهمن ماه سال جاری با تولید ۳۹۸ هزار و  ١١١ دستگاه خودرو از کل تولید سال ١۴٠٠ گروه سایپا با تولید ۳۹۷ هزار و  ٨٠ دستگاه  عبور کند.

 او افزود: این رکوردشکنی حاصل برنامه ریزی انجام شده در ابتدای سال جاری و اجرا در سایت های تولیدی و تامین کنندگان و بر اساس اهداف تعریف شده از سوی مدیریت ارشد سازمان صورت پذیرفت و نتیجه آن رکوردشکنی های متعدد طی ماه های گذشته بوده است.

 معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: در زمان های مختلف طی سال جاری، ٣ سایت تولیدی این گروه خودرو سازی توانست  از رکورد تولید سال گذشته عبور کند. در همین رابطه سایت بن رو در ٢ آبان با تولید ۲۳ هزار و  ۶٠٠ دستگاه خودرو، سایت سایپا دیزل در ٢٨ آبان با تولید هزار و ١٠۵ دستگاه خودرو و سایت پارس خودرو در ٨ دی ماه با تولید ۱۰۳ هزارو  ١۵٩ دستگاه خودرو  توانستند رکورد کل سال گذشته خود را بشکنند.

او افزود: علاوه بر این گروه خودروسازی در ۶ آذرماه سال جاری توانسته با تولید ۲۰ هزار و  ٨۶٩ دستگاه شاهین، از رکورد تولید این محصول استراتژیک نیز عبور کند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا