گریم عجیب حامد آهنگی در پروژه جدیدش+ عکس

تصویری از گریم عجیب و جالب حامد آهنگی را مشاهده می کنید.

به گزارش رصد روز، حامد آهنگی مقدم (زادهٔ ۱۷ تیر ۱۳۵۸) کمدین، مجری، بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون و فوتبالیست سابق اهل ایران است. حامد آهنگی  فعالیت هنری را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و از سال ۱۳۹۵ با اجرا در برنامه خندوانه به شهرت رسید.

2 83

حامد آهنگی مقدم (زادهٔ ۱۷ تیر ۱۳۵۸) کمدین، مجری، بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون و فوتبالیست سابق اهل ایران است. آهنگی فعالیت هنری را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرد و از سال ۱۳۹۵ با اجرا در برنامه خندوانه به شهرت رسید.

زندگی هنری
او در سال ۱۳۷۲ و از سن ۱۴ سالگی وارد گروه‌های نمایشی بندرانزلی شد و چند سال بعد با بازی در نمایش درام به کارگردانی محمدعلی انتظاری، جایزه بازیگری تئاتر دانش‌آموزی استان را کسب کرد. در سال ۱۳۸۰ در کنار رضا نظری کار در برنامه جنگ شبانه را آغاز کرد و به عنوان نویسنده و کارگردان، نمایش‌های مختلفی از جمله سفر پرماجرا، کنکور، ماهواره، کلاس درس، داماد تصادفی و منشی قلابی را اجرا کرد.

آغاز کار حرفه‌ای آهنگی، در سال ۱۳۸۱ و با دعوت شبکه باران شکل گرفت؛ و او همکاری با تلویزیون را تجربه کرد و در طول سالیان برنامه‌های مختلفی برای این شبکه ساخت. در سال ۱۳۸۹ و با دعوت حمید خندان به برنامه شب‌های کیش پیوست و به صورت ماهانه در جزیره کیش به اجرای برنامه پرداخت. پس از معرفی استندآپ کمدی در برنامه خندوانه؛ وی در سال ۱۳۹۵ اجرای برنامه استندآپ در خندوانه را آغاز کرد و به شهرت رسید.

فیلم‌شناسی
سینما
سال
عنوان
کارگردان
۱۳۹۹
چند می‌گیری گریه کنی ۲
علی توکل‌نیا
ایران ۶۸
متین اوجانی
تلویزیون
سال
عنوان
نقش
کارگردان
شبکه
۱۴۰۱
دورهمی
شرکت کننده
مهران مدیری
نسیم
۱۳۹۹–۱۴۰۰
شوتبال
مجری
محمد پیوندی
۱۳۹۹
بچه محل
بازیگر
احمد درویشعلی‌پور
دو
۱۳۹۸
شش قهرمان و نصفی
حسین قناعت
پنج
۱۳۹۶
لژیون
مسعود آب پرور
۱۳۹۵
خندوانه
استندآپ کمدین و مهمان
رامبد جوان
نسیم
نمایش خانگی
سال
عنوان
نقش
کارگردان
۱۴۰۲
نیوکمپ
بازیگر
منوچهر هادی
۱۴۰۱–۱۴۰۲
تی‌ان‌تی
مجری، کارگردان
حامد آهنگی
۱۴۰۰-۱۴۰۱۱۴۰۲-۱۴۰۳
شب آهنگی
۱۴۰۱
جوکر
شرکت کنندهبازیگر
احسان علیخانی
۱۳۹۹–۱۴۰۱
شب‌های مافیا
سعید ابوطالب، رحیم بهبودی‌فر

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار