گزارش پایانی بورس امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

به گزارش رصد روز ، گزارش پایانی بورس امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ از کاهش ۳۸ واحدی شاخص کل و رشد ۵۱ واحدی شاخص هم وزن و افت شاخص فرابورس خبر می دهد. جزئیات بورس امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ همچنین نشان میدهد که در پایان معاملات ۳۲۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان...

به گزارش رصد روز ، گزارش پایانی بورس امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ از کاهش ۳۸ واحدی شاخص کل و رشد ۵۱ واحدی شاخص هم وزن و افت شاخص فرابورس خبر می دهد. جزئیات بورس امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ همچنین نشان میدهد که در پایان معاملات ۳۲۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان پول از بازار سرمایه خارج شد.

گزارش پایانی بورس امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰

 

بر اساس اعلام  جعفرقادری، بسته حمایت از بورس توسط دولت به مجلس ارجاع داده شد و به طور کلی مورد تایید اعضای کمیسیون تلفیق قرار گرفته است.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس توضیح می‌دهد: مهمترین موضوعی که در این زمینه به مجلس ارجاع داده شد می‌توان به بحث نرخ خوراک اشاره کرد که به طور کلی توسط نمایندگان نیز مورد تایید قرار گرفت‌.

رشد کم‌جان شاخص کل هم‌وزن بورس

براساس داده‌های شرکت بورس و اوراق بهادار، امروز شاخص کل هم‌وزن ۰٫۰۲ درصد رشد داشت و به محدوده ۳۲۶ هزار و ۲۹۹ واحد رسید.

معامله‌گران امروز در بازار سرمایه ۳۵۶ هزار و ۹۷۲ معامله به ارزش ۴۱ هزار و ۵۵۲ میلیارد تومان انجام دادند.

امروز نمادهای فارس، فملی، ومعادن، حکشتی، کگل، شبندر و خپارس بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند. همچنین نمادهای فولاد، وبملت، نوری، خودرو و وتجارت بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس گذاشتند.

جزئیات بورس امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ 

 

در روز شنبه شاخص فرابورس با افت ۱۲ واحدی به محدوده ۱۷ هزار و ۵۶۷ واحد رسید. تعداد معاملات  فرابورس نیز به۲۴۰ هزار و ۴۸۳ رسید.

امروز نمادهای شراز، بپاس، وهور، تجلی و فزر تاثیر مثبت و نمادهای غصینو، زاگرس، اتکای، آریا نیز بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص فرابورس گذاشتند.

نمادهای فزر، تجلی، کرمان، فرابورس، توسن، مدیریت و فجهان نیز لقب نمادهای پرتراکنش فرابورس را گرفتند.

بیش از سه درصد از نمادها معادل ۷۲ نماد رشد داشتند. ۱۹۰ نماد نیز روند نزولی به خود گرفتند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به حدود دو هزار و ۷۹۵ میلیارد تومان رسید.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار