یادداشت مدیرعامل به مناسبت روز خبرنگار

به نام خالق کلمه و راستی خبر؛ آگاهی‌ست و رسانه؛ آگاهی‌بخش و خبرنگار الهام‌بخش جامعه‌ایست که  حقیقت و خرد جمعی را جستجو و طلب می‌کند. در تمام سال‌هایی که به عنوان عضوی در خانواده صنعت بیمه حضور داشته‌ام، شاهد حضور پرتلاش افرادی بوده‌ام که ...

به نام خالق کلمه و راستی

خبر؛ آگاهی‌ست و رسانه؛ آگاهی‌بخش و خبرنگار الهام‌بخش جامعه‌ایست که  حقیقت و خرد جمعی را جستجو و طلب می‌کند.

در تمام سال‌هایی که به عنوان عضوی در خانواده صنعت بیمه حضور داشته‌ام، شاهد حضور پرتلاش افرادی بوده‌ام که اگرچه حرفه‌شان بیمه نبوده اما هرگز خود، رسالت و هدف‌شان را جدای از صنعت بیمه ندیده‌اند. در تمام روزهای سخت و راحت، کل مسیر پرفراز و نشیب این صنعت در کنار بیمه‌گران و بیمه‌گذاران بوده‌اند و حتی صدای مطالبه‌گری‌شان برای بهبود وضع موجود، رساتر و شجاعانه‌تر از دیگران به گوش رسیده است.

و در این دوره که صنعت بیمه آزمون‌های بسیاری را پشت سر گذاشته، فراموش نخواهد شد همدلی و وفاق خبرنگارانی را که همراه بودند و دلسوز، حمایت‌شان برآمده از دغدغه‌مندی اجتماعی و پرسشگری مصلحانه بوده و روشنگری، شفاف‌سازی و آگاهی‌بخشی را اصل و بنیان حرفه‌ای خود دانسته‌اند.

به امید آنکه تعامل بین اهالی صنعت بیمه و اصحاب رسانه به دور از التهاب و ناهنجاری و عاری از جانبداری و منافع شخصی استمرار یافته و چشم‌انداز روشنی به سوی رشد، توسعه و تحول در اقتصاد میهن عزیزمان بگشاید.

روز خبرنگار بر روشنگران و رهروان آگاهی مبارک

                                                                                           حسین کریم‌خان زند- مرداد ۱۴۰۲

مطالب مرتبط

آخرین اخبار