یارانه جدید شامل چه افرادی می‌شود؟ + جزئیات

رباره یارانه جدید به بازنشستگان، میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال ۱۴۰۲، www.irsbf.ir دریافت فیش حقوقی فروردین ۱۴۰۲، حکم جدید بازنشستگان بهداشت و درمان و tamin ir فیش حقوقی بازنشستگان بیشتر بخوانید. به گزارش رصد روز،دولت در سال جد...

رباره یارانه جدید به بازنشستگان، میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال ۱۴۰۲، www.irsbf.ir دریافت فیش حقوقی فروردین ۱۴۰۲، حکم جدید بازنشستگان بهداشت و درمان و tamin ir فیش حقوقی بازنشستگان بیشتر بخوانید.

به گزارش رصد روز،دولت در سال جدید با حذف ارز ترجیحی پیشنهاداتی برای یارانه جدید دارد. به تازگی پرداخت یارانه گوشت به عنوان یارانه جدید توسط دولت مردان مطرح شده است.این یارانه جدید بر اساس گمانه زنی ها به ۳۰۰ هزار تومان می رسد. یارانه جدید به گفته برخی از نمایندگان به صورت کالا پرداخت خواهد شد.در ادامه به آخرین اخبار از یارانه جدید می پردازیم.

احمد قاسمی (فعال صنفی بازنشستگان کارگری) با انتقاد از وضعیتِ خدمات سازمان تأمین اجتماعی به بازنشستگان گفت: زمان آقای احمدی‌نژاد مقرر شد به بازنشستگان کارت منزلت تعلق بگیرد. یکی از این کارت‌ها همان کارت بلیت مترو و اتوبوس بود که بازنشستگان با پرداختِ ۱۵هزار تومان، کارت منزلت با شارژ ۱۵۰ هزار تومانی دریافت می‌کردند. این کارت آن زمان جوابگوی یک سال بود اما به تدریج و با بالا رفتنِ قیمت‌ها ارزش آن کم شد.

وی ادامه داد: امروز دیگر شارژ ۱۵۰هزار تومانی کارت بلیت کارگران و بازنشستگان ارزش قبل را ندارد و نهایتا کفاف یک ماه و یک ماه ونیم را می‌دهد.

قاسمی بیان کرد: کارت رفاهی منزلت، کارت دیگری است که به بازنشستگان می‌دهند. با این کارت هم می‌شود از خدماتِ سالن‌های ورزشی و… به صورت رایگان استفاده کرد که در مورد این کارت هم معمولا مسئولانِ باشگاه‌ها بی‌توجهی می‌کنند و معمولا می‌‍‌گویند ظرفیت تکمیل است و نمی‌توانید از خدمات مورد نظر استفاده کنید.
فعال صنفی بازنشستگان کارگری گفت: بعد از این همه سال این چه منزلتی است که برای ما ایجاد کرده‌اند؟! نه حقوق‌مان کفاف هزینه‌های زندگی را می‌دهد، نه خدماتِ درمانیِ خوبی می‌گیریم و نه خدماتِ رفاهی که برایمان درنظر گرفته‌اند، دردی از ما دوا می‌کند. این خدمات بیشتر تزئینی و برای این هستند که بگویند کاری برای بازنشستگان انجام داده‌ایم.

وی گفت: وامی که برای بازنشستگانِ تأمین اجتماعی در نظر گرفته‌اند هم به قدری کم است که با آن نمی‌شود هزینه‌ی معیشتِ یک ماهِ زندگی را پرداخت کرد. در حالیکه فلسفه‌ی پرداختِ وام باید حل کردنِ بخشی از مشکلات باشد. همین وام را هم به بازنشستگان به سختی و با شرط و شروط بسیار می‌دهند./ ایلنا

میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال ۱۴۰۲ مشخص شد.  کارکنان فولاد برای دریافت فیش حقوقی باید به آدرس اینترنتی www.irsbf.ir دریافت فیش حقوقی فروردین ۱۴۰۲ مراجعه نمایند. جزئیات بیشتر از حکم جدید بازنشستگان بهداشت و درمان و نحوه دریافت tamin ir فیش حقوقی بازنشستگان را نیز مورد بررسی قرار دادیم.

پس از افزایش وحشتناک قیمت ها در بازار کالای اساسی موضوع افزایش حقوق بازنشستگان بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت و خبر افزایش ۲۷ درصدی حقوق بازنشستگان خبرساز شد سامانه دریافت فیش حقوقی نیز مراجعات زیادی داشته است تا مشخض شود بالاخره واریزی های این ماه چقدر افزایش داشته است یا همانند سال ۱۴۰۱ حقوق ها پرداخت شده است؟

درباره میزان افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال ۱۴۰۲،  www.irsbf.ir دریافت فیش حقوقی فروردین ۱۴۰۲، حکم جدید بازنشستگان بهداشت و درمان و tamin ir فیش حقوقی بازنشستگان بیشتر بخوانید.

 

 

مطالب مرتبط

آخرین اخبار