یار سابق احمدی‌نژاد جانشین محسن رضایی می شود؟

محمد خوشچهره گفت: بنده هنوز برای برعهده گرفتن تصدی معاونت اقتصادی دولت به جمع‌بندی نرسیدم. به گزارش رصد روز، صبح امروز خبری مبنی بر جدایی محسن رضایی از دولت در رسانه‌ها منتشر شد. در جزئیات خبر مذکور آمد بالاخره استعفای محسن رضایی مورد پذی...

محمد خوشچهره گفت: بنده هنوز برای برعهده گرفتن تصدی معاونت اقتصادی دولت به جمع‌بندی نرسیدم.

به گزارش رصد روز، صبح امروز خبری مبنی بر جدایی محسن رضایی از دولت در رسانه‌ها منتشر شد. در جزئیات خبر مذکور آمد بالاخره استعفای محسن رضایی مورد پذیرش قرار گرفت و مطابق با ماموریت های محوله جدید رهبر انقلاب به دبیرخانه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، مسئولیت دبیری آن به رضایی سپرده شد. دبیرخانه‌ای که ظاهرا قرار است نقش جدی تری ایفا کند.

همزمان با انتشار خبر مذکور گمانه‌ها درباره جانشینی محمد خوش‌چهره، نماینده مجلس هفتم شورای اسلامی به جای محسن رضایی افزایش پیدا کرد. بر همین اساس خوش‌چهره گفت: بنده هنوز برای برعهده گرفتن تصدی معاونت اقتصادی دولت به جمع‌بندی نرسیدم.

​او در واکنش به اینکه بنابراین دولت درباره معاونت اقتصادی به شما پیشنهاد داده است؟ افزود: حرف‌هایی که برخی می‌زنند را نمی‌شود گفت پیشنهاد چرا که پیشنهاد رسمیت خاصی دارد اما در هر صورت بنده برای ورود به دولت جمع‌بندی نرسیدم.

 

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط