آخرین قیمت میوه ها در میادین تره و بار اعلام شد

به گزارش رصد روز ، اتحادیه صنف بار فروشان میوه و تره بار تهران آخرین نرخ مصوب انواع میوه را برای یک هفته پیش رو اعلام کرد. اسدالله کارگر، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار،  درباره آخرین نرخ انواع  میوه‌های پاییزی پر مصرف گفت: بر اساس نرخنامه جدید اتحادیه صنف بار فروشان میوه و تره بار تهران، در بین میوه‌های پاییزی پر مصرف، قیمت انار با افزایش یک هزار تومانی در کف قیمت نسبت به هفته گذشته از هر کیلوگرم ۹ هزار تومان تا ۲۱ هزار تومان عرضه می‌شود.

وی ادامه داد: همچنین هر کیلوگرم پرتقال بدون تغییر قیمت نسبت به هفته گذشته از ۸ تا ۱۹ هزار تومان، هر کیلوگرم خرمالو با ثابت ماندن کف قیمت و افزایش ۲ هزار تومانی در رقم ممتاز از ۵ تا ۲۲ هزار تومان،‌ هر کیلوگرم سیب با ثابت ماندن کف قیمت و کاهش یک هزار تومانی در رقم ممتاز ۱۱ تا ۱۲ هزار تومان، هر کیلوگرم کیوی با افزایش یک هزار تومانی در کف قیمت و در رقم ممتاز ۱۰ تا ۱۷ هزار تومان و هر کیلوگرم لیمو شیرین بدون تغییر قیمت ۸ تا ۱۱ هزار تومان به فروش می‌رسد.

کارگر گران‌ترین میوه پر مصرف در میادین و تره بار را موز با قیمت هر کیلوگرم ۳۱ هزر تومان عنوان کرد.

  آخرین خبرها از پرداخت یارانه 430 هزار تومانی

وی یادآور شد: البته قیمت این میوه در دو هفته اخیر روند کاهشی داشته و قیمت رقم ممتاز آن از هر کیلوگرم ۳۵ هزار تومان به ۳۱ هزار تومان رسیده است.

لازم به ذکر است؛ فاصله قیمت میادین و خرده فروشی‌های سطح شهر با توجه به سود قانونی در نظر گرفته شده، نباید بیش از ۳۵ درصد است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ایلنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا