جانشینان پیکه برای شکیرا به صف شدن | ترافیک خواستگاران شکیرا در اینستاگرام غوغا به پا کرد

به گزارش رصد روز ، بعد از کلیپ رسمی جام جهانی ۲۰۱۰ در آفریقای جنوبی بود که جرارد پیکه و شکیرا رابطه خود را آغاز کردند و حالا بعد از بیش از یک‌دهه، این خواننده مشهور به همسر اسپانیایی خود مشکوک شده است. ‌اقامت جرارد پیکه در آپارتمان قدیمی‌اش در بارسلونا شایعات مشکلات بین این ستاره اسپانیایی و شکیرا را تقویت کرده است.  شکیرا و پیکه دو فرزند ۷ و ۹ ساله دارند. شکیرا رسما جدایی از پیکه را اعلام کرد.

شککیرا

پس از اینکه خبرهای جدایی و خیانت جرارد پیکه به شکیرا منتشر شد دو بازیگر henry cavill و chris evans  و خیلیای دیگه که همیشه به شکیرا اعلام عشق میکردند ،سریعا او را در اینستاگرام فالو کردند.

شکیرا

خیانت شکیرا و جرارد پیکه را مجبور به جدایی کرد

شکیرا اغلب تصویری از خود در کنار جرارد پیکه را در پروفایل اینستاگرام خود به اشتراک می‌گذارد، اما از تاریخ ۲۱ مارچ این روند تغییر کرده و تها عکسی از خود خواننده در قسمت پروفایل قرار گرفته است. اما اخبار حاکی از آن است که شکیرا متوجه شده جرارد پیکه با زن دیگری ارتباط دارد و به همین دلیل احتمالا به‌زودی خبر جدایی این دو نفر منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد جرارد پیکه با ریکی پویج، بازیکن جوان بارسلونا چندین بار در کلوپ‌های شبانه حاضر شده و شکیرا نیز متوجه این موضوع شده است. گفتنی است جرارد پیکه و شکیرا دو فرزند هفت و ۹ ساله دارند.

رسانه‌های اسپانیایی حتی امروز خبر حمله عصبی شکیرا و انتقال او به یک کلینیک در بارسلونا را نیز گزارش دادند. اتفاقی که شنبه گذشته رخ داده بود. در اوج شایعات، شکیرا و پیکه ساعاتی پیش باهم دیده شدند. هر دو در ماشین و نزدیکی منزل‌شان حضور داشتند و مادر این خواننده، نیدیا دل کارمن ریپول هم در صندلی عقب نشسته بود. باید دید این به معنای پایان اختلاف و آشتی این زوج است یا خیر.

شکیرا

ماجرای خیانت پیکه به شکیرا چیست؟

رسانه های اسپانیایی گزارش دادند زنی که گفته می شود جرارد پیکه با او به شکیرا خیانت کرده است، مادر گاوی نیست و زن مورد نظر در واقع ۲۰ ساله و بلوند است؛ همین موضوع ماجرای همخوابی با مادر گاوی که فردی سبزه است را رد می کند.

حاصل زندگی مشترک پیکه و شکیرا، دو فرزند به نام های ساشا و میلان هستند. شکیرا قبلا تایید کرده بود از ازدواج با پیکه می ترسد و ترجیح می دهد آنها همچنان برای یکدیگر نامزد باشند.
علت خیانت جرارد پیکه به شکیرا رابطه او با فرد دیگری است.
ظاهراً پیکه شب‌های بسیاری با ریکی پوچ بازیکن جوان بارسلونا در مهمانی‌های مختلف مشاهده شده است و همین رفتارش باعث جدایی خواهد شد. گفته می‌شود پیکه در حال حاضر در خانه خودشان کنار شکیرا نیست و در آپارتمانی جدا زندگی می‌کند.

پیکه چند هفته ای است که در خانه مجردی خود زندگی می کند و همسایگان او این موضوع را تایید کرده اند. گزارش ها حاکی از آن است که جرارد پیکه با هم تیمی اش ریکی پویگ و سایر دوستانش به کلاب های شبانه می رفته و اغلب ساعت دو یا سه صبح به خانه بازمی گشتند.
تصمیم شکیرا برای جدایی قطعی از پیکه جدی است و‌ آنها مدت هاست فعالیت مشترکی در شبکه های اجتماعی نداشته اند. شکیرا حتی اخیرا آهنگی با محتوای خیانت خوانده است.
بروزرسانی: رسانه‌های اسپانیایی حتی امروز خبر حمله عصبی شکیرا و انتقال او به یک کلینیک در بارسلونا را نیز گزارش دادند. اتفاقی که شنبه گذشته رخ داده بود. در اوج شایعات، شکیرا و پیکه ساعاتی پیش باهم دیده شدند. هر دو در ماشین و نزدیکی منزل‌شان حضور داشتند و مادر این خواننده، نیدیا دل کارمن ریپول هم در صندلی عقب نشسته بود. باید دید این به معنای پایان اختلاف و آشتی این زوج است یا خیر.

زندگی شخصی جرارد پیکه

شکیرا
پیکه در خانواده‌ای کاتالان بزرگ شد. پدرش خوان، کشاورز و مادرش، مونتسرات، پرستار یک بیمارستان بودند. او برادر کوچکتری به نام دانیال دارد. پدربزرگش، آمادور برنابئو، معاون سابق مدیریت بارسلونا بود. او در جریان مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ در آفریقا با خواننده معروف کلمبیایی شکیرا ملاقات کرد. شکیرا در ۲۹ مارس ۲۰۱۱ رابطه‌شان را با قرار دادن عکسی از آن دو با این عنوان «تقدیم به تو آفتاب من» به زبان اسپانیایی رسماً تأیید کرد. در ۲۲ ژانویهٔ ۲۰۱۳ اولین فرزند آن‌ها به نام میلان به دنیا آمد و حدود دو سال بعد در ۲۹ ژانویهٔ ۲۰۱۵ دومین فرزندشان ساشا متولد شد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا