استاندار یزد:
رییس جمهور به یزد سفر می‌ کند

به گزارش رصد روز، مهران فاطمی در آیین تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی (ره) یزد اظهار داشت: سند سلامت استان یزد به حمدالله تدوین شده و از رییس جدید دانشگاه می‌خواهیم که تمام برنامه‌ها را حول محور این سند انجام دهد.

استاندار یزد افزود: دو مساله مهم و فوری معیشت و سلامت را در استان داریم که باید برنامه‌های ما در این دو حوزه قرار گیرد و بتوانیم جلوی مشکلات در این حوزه را بگیریم.

وی ادامه داد: مردم با مشکلات جدی معیشتی روبرو هستند و این وظیفه ماست که حتما نسبت به رفع این مشکلات اقدامات گسترده‌ای را انجام دهیم.

وی افزود: با وجود تمام اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته متاسفانه به نظر می‌رسد در حال ورود به پیک ششم کرونا هستیم و باید برنامه‌ریزی لازم برای کمتر شدن میزان خسارت‌های پیک ششم را داشته باشیم.

فاطمی خاطرنشان کرد: در حوزه درمان و سلامت مردم باید این توجه را داشته باشیم که بتوانیم با کمترین خسارت ممکن از این حوزه عبور کنیم.

استاندار یزد تصریح کرد: در دو هفته آینده رییسی رییس جمهور محترم کشور به استان یزد سفر می‌کنند و این سفر می‌تواند برای استان خیرات و برکات زیادی داشته باشد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا