۱۶۰ میلیارد ارزش دفتر مرکزی بیمه رازی!!! / لزوم دفترداری در منطقه ۳ تهران چیست؟

نکات برگزیده مطلب
  • بررسی ها نشان میدهد ارزش دفتر مرکزی بیمه رازی واقع در گاندی 160 میلیارد است و ارزش کل املاک این شرکت بیمه ای نیز بیش از 428 میلیارد برآورد شده

به گزارش اختصاصی رصد روز ، بعد از الزام سازمان بورس به همه شرکتها و سازمانهای فعال در بازار سرمایه مبنی بر افشای اطلاعات مربوط به زمین و ساختمان ، بیمه رازی نیز اطلاعات مربوط به این موضوع را منتشر کرد. نکته ای که در این خصوص قابل توجه است ارزش قابل توجه دفتر مرکزی بیمه رازی واقع در گاندی منطقه ۳ تهران است که ۱۶۰ میلیارد تومان برآورد شده و کل زمین و ساختمانهای متعلق به این بیمه بیش از ۴۲۸ میلیارد تومان ارزش گذاری شده است.

ارزش زمین و ساختما بیمه رازی

ارزش زمین و ساختمان بیمه رازی 2

بعد از دفتر مرکزی قیمت زمین ساری امیر مازندرانی نیز قابل تأمل است که بیش از ۵۸ میلیارد تومان می ارزد. مسئله ای که در این خصوص باید مطالبه کرد این است که لزوم چنین هزینه های گزافی برای زمین و ساختمان در این شرکت بیمه ای چیست و آیا لزومی دارد تا ۸ هزار و ۱۲۷ متر زمین و ساختمان در اختیار یک شرکت بیمه ای باشد؟ قطعا بخشی از این سرمایه ها از جیب سهامداران تأمین می شود و اگر بنا به نظر سنجی باشد درصد قابل توجهی از آنان مخالف چنین هزینه هایی هستند اما در عین ناباوری مشاهده می شود که تنها یک ملک این شرکت بیمه ای در منطقه ۳ تهران ۱۶۰ میلیارد ارزش دارد.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا