۳ طرح حمایتی بانک کشاورزی برای مساعدت با مشتریان دارای بدهی تسهیلاتی

image_pdfimage_print

بانک کشاورزی هم زمان با ایام الله دهه مبارک فجر با هدف حمایت از تولیدکنندگان و مساعدت با مشتریان دارای بدهی تسهیلات ریالی، جزئیات طرح های حمایتی ویژه وصول مطالبات را اعلام کرد.

به گزارش رصد روز، به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی، با هدف حفظ توان تولیدی و استمرار فعالیت و اشتغال موجود در واحدهای تولیدی بدهکار، « طرح وصول برای حمایت از تولید» تا پایان سال ۱۴۰۱ تمدید شد. در این طرح، مشتریانی که نسبت به تسویه نقدی بدهی خود اقدام کنند می توانند تا ۸۰ درصد اصل تسهیلات قبلی، تسهیلات جدید دریافت دارند.

این گزارش می افزاید: بانک کشاورزی همچنین به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، همراهی ویژه ای برای رونق واحد های تولیدی از طریق تزریق سرمایه درگردش در نظر گرفته است. به موجب این طرح، بدهکارانی که نسبت به واریز نقدی تسهیلات سرمایه درگردش دریافتی قبلی خود اقدام کرده اند، می توانند معادل حداکثر ۱۰۰ درصد اصل وصولی بدهی خود، از تسهیلات سرمایه درگردش جدید بهره مند شوند.

بر اساس این گزارش، در اقدام دیگر بانک کشاورزی برای حمایت از مشتریان دارای بدهی تسهیلات ریالی، کلیه شعب این بانک می توانند در قالب طرح « عید تا عید » مساعدت لازم را در اعمال بخشودگی ۶ درصد وجه التزام (جریمه دیرکرد) با مشتریانی که بدهی تسهیلات ریالی خود را به صورت نقدی تسویه می کنند، بدون هیچ محدودیتی از لحاظ مبلغ، بعمل آورند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا