۶ میلیون نفر رایگان بیمه سلامت شدند

رئیس جمهوری گفت: دلیل احترام مردم به جامعه پرستاری، ناشی از خودگذشتگی و ایثار پرستاران در قبال مردم است که در دوران کرونا کاملا قابل مشهود بود. به گزارش رصد روز،  رئیسی گفت: با صبر و بردباری است که ماموریت انجام می‌شود. سید ابراهیم رئیسی ...

رئیس جمهوری گفت: دلیل احترام مردم به جامعه پرستاری، ناشی از خودگذشتگی و ایثار پرستاران در قبال مردم است که در دوران کرونا کاملا قابل مشهود بود.

به گزارش رصد روز،  رئیسی گفت: با صبر و بردباری است که ماموریت انجام می‌شود.

سید ابراهیم رئیسی در مراسم بزرگداشت روز پرستار با یادآوری اینکه با حلم، صبر و تحمل است که ماموریت خطیر انجام می‌شود، گفت: هیچ اثر گذاری نتوانسته بدون صبر حلم و تحمل وجود داشته باشد.

وی به جایگاه پرستاران در جامعه اشاره کرد و گفت: خدمتی که پرستاران ما را در قلوب مردم جای داده اگر منفعت طلبانه بود باعث نمی‌شد که آنها در قلب مردم جای بگیرند.

رئیسی نگاه توام با احترام مردم به جامعه پرستای را ناشی از خودگذشتگی و ایثار پرستاران در قبال مردم دانست که از دوران کرونا می‌توان به عنوان قله آن یاد کرد.

۶ میلیون نفر رایگان بیمه سلامت شدند

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور به مناسبت روز پرستار و در جمع پرستاران گفت: کرونا از قله‌های جامعه پرستاری بود که مردم دیدند پرستاران نگاه خالصانه دگر خواهی در پرتو خداخواهی دارند، بنابراین جایگاه پرستاران در نگاه مردم رفیع است و قدردان آن هستند و باید این شأن و جایگاه پرستار حفظ شود.

در دوره جدید بیش از ۶ میلیون نفر به صورت رایگان بیمه سلامت شدند و ما به دنبال آن هستیم که این خدمات به گونه‌ای افزایش پیدا کند که بیماران بجز بیماری دغدغه دیگری نداشته باشند.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار