ارزش دارا یکم ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

با قیمت پایانی 115 هزار و 440 ریال و با احتساب ۲۰۰ سهم ارزش دارا یکم 13 مرداد 1400 به 23 میلیون و 88 هزار ریال رسید.لازم به ذکر است این مقدار در مقایسه با روز قبل 270.000 هزار ریال کاهش را نشان می دهد

image_pdfimage_print

به گزارش اختصاصی رصد روز ، در روزی که شاخص کل بورس با ۳۰ هزار و ۴۱۴ واحد افزایش همراه بود و شاخص هم وزن نیز دو هزار و ۵۷۴ واحد افزایش یافت ارزش دارا یکم ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ با افزایش هزار و ۳۵۰ ریالی در قیمت پایانی ۱۱۵ هزار و ۴۴۰ ریال بسته شد تا افزایش ۱.۱۸ درصد را ثبت کرده باشد. گفتنی است قیمت پایانی این نماد نسبت به روز قبل هزار و ۳۵۰ ریال افزایش را ثبت کرد.

تعداد معاملات امروز دارا یکم ۱۰ هزار و ۹۳۳ معامله بود که حجم آن به ۵ میلیون و ۳۰۱ هزار می رسید. ارزش معاملات این نماد امروز ۶۱۱ میلیارد و ۹۷۰ میلیون ریال بود و بازه روز آن نیز بین ۱۱۴,۲۳۰ ریال تا ۱۱۶,۳۰۰ ریال بود. امروز حقیقی ها در این نماد ۴ میلیون و ۸۵۱ هزار برگه سهم خریدند و ۵ میلیون و ۲۵۹ هزار برگه سهم توسط آنان به فروش رسید.

حقوقی های این نماد نیز امروز ۴۴۹ هزار و ۶۳۹ برگه سهم خرید داشتند و ۴۲ هزار برگه سهم نیز توسط آنان به فروش رسید. با قیمت پایانی ۱۱۵ هزار و ۴۴۰ ریال و با احتساب ۲۰۰ سهم ارزش دارا یکم ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ به ۲۳ میلیون و ۸۸ هزار ریال رسید.لازم به ذکر است این مقدار در مقایسه با روز قبل ۲۷۰.۰۰۰ هزار ریال کاهش را نشان می دهد. امروز در مجموع ۳ هزار و ۵۲۷ نفر اقدام به خرید دارا یکم کردند که ۹ نفر از آنان حقوقی بود و ۳ هزار و ۵۱۸ نفر نیز حقیقی بودند. آمار فروشندگان این نماد امروز به ۴ هزار و ۱۹۷ نفر می رسید که به جز ۲ نفر حقوقی بقیه حقیقی بودند.

 

قیمت دارا یکم 13 مرداد 1400

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا