ارزش پالایش یکم ۹ مرداد ۱۴۰۰

با احتساب ۵۰۰ سهم از این نماد ارزش پالایش یکم 9 مرداد 1400 با قیمت پایانی 70 هزار و 320 ریال به 35 میلیون و 160 هزار ریال رسید.

image_pdfimage_print

به گزارش اختصاصی رصد روز ، ارزش پالایش یکم ۹ مرداد ۱۴۰۰ نیر مانند دارا یکم با افزایش همراه بود. امروز بعد از اینکه شاخص با افزایش ۳۴ هزار و ۹۶۲ واحدی روبرو شد شاخص هم وزن نیز ۴ هزار و ۱۷۸ واحد افزایش را تجربه کرد این نماد نیز با قیمت پایانی ۷۰ هزار و ۳۲۰ ریال به کار خود پایان داد. این نماد امروز نسبت به روز قبل ۶۴۰ ریال کاهش را ثبت کرد تا روبروی این نماد در پایان معاملات امروز منفی ۰.۹۲ درصد ثبت شود.

تعداد معاملات پالایش یکم امروز ۲۱ هزار و ۲۶۹ معامله در حجم ۲۰ میلیون و ۶۵۶ هزار بود که ارزشی معادل هزار و ۴۵۲ میلیارد ریال داشت. این نماد امروز در بازه قیمتی ۶۹,۰۱۰ ریال تا ۷۱,۲۳۰ ریال معامله شد.

حقیقی های این نماد امروز ۲۰ میلیون و ۶۲۶ هزار برگه سهم را خریداری کردند و در طرف دیگر نیز ۲۰ میلیون و ۶۰۲ هزار برگه سهم را فروختند. حقوقی های صندوق پالایشی یکم نیز امروز ۲۹ هزار و ۶۸۲ برگه سهم را به سبد خود اضافه کردند و در مقابل نیز ۵۳ هزار و ۵۴۴ برگه سهم را به فروش گذاشتند.

صف خرید و فروش این نماد نیز امروز متعادل بود. با احتساب ۵۰۰ سهم از این نماد ارزش پالایش یکم ۹ مرداد ۱۴۰۰ با قیمت پایانی ۷۰ هزار و ۳۲۰ ریال به ۳۵ میلیون و ۱۶۰ هزار ریال رسید.

 

ارزش پالایش یکم 9 مرداد 1400

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا