استایل مجلسی بهاره رهنما با کلاه مرواریدی+ عکس

بهاره رهنما در مراسم تقدیر از سه چهره تاثیرگذار تئاتر ایران در خانه هنرمندان حضور یافت که تیپ مجلسی و کلاه خاص این بازیگر مورد توجه قرار گرفت.

به گزارش رصد روز، بهاره رهنما در مراسم تقدیر از سه چهره تاثیرگذار تئاتر ایران در خانه هنرمندان حضور یافت که تیپ مجلسی و کلاه خاص این بازیگر مورد توجه قرار گرفت.
13 13

 

بیوگرافی

 

 

بهاره رهنما (زادهٔ ۱۰ آذر ۱۳۵۲) بازیگر اهل ایران است. او دختر بازیگر پروین قائم‌مقامی است و کار خود را در اوایل دههٔ ۱۳۷۰ با بازی در فیلم اکشن افعی (۱۳۷۱) آغاز کرد.

بهاره رهنما در ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در روستای هزاوه از توابع استان مرکزی به دنیا آمد. او دختر پروین قائم‌مقامی بازیگر سینما است. رهنما مدرک لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی خود را از دانشگاه آزاد اسلامی گرفته‌است.

نخستین تجربه بازیگری رهنما در ۱۷ سالگی و در فیلم اکشن افعی (۱۳۷۱) بود. این فیلم با فروش ۱۹۹ میلیون تومان، پرفروش‌ترین فیلم سال ۱۳۷۲ بود.

همسر پیشین او پیمان قاسم‌خانی نویسندهٔ سینماست. این زوج دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربهٔ حضور در تئاتر پنجره‌ها و فیلم دایرهٔ زنگی و مجموعهٔ مرد هزارچهره را دارد. او پس از جدایی از قاسم‌خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد. او در سال ۱۴۰۱ از خسرو عباسی جدا شد.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار