انتخاب روسای شعب بیمه ملت به عنوان دبیر شورای هماهنگی‌ شرکت‌های بیمه در استانهای آذربایجان شرقی، کرمان و بوشهر

سه رییس شعبه بیمه ملت در استان‌های آذربایجان شرقی، کرمان و بوشهر به عنوان دبیر شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه در استان‌های کشور انتخاب شدند.

به گزارش رصد روز به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، در انتخابات سراسری هیئت رئیسه شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه که به صورت آنلاین و به ابتکار سندیکای بیمه‌گران ایران برگزار شد، بار دیگر بیمه ملت با کسب آرای اکثریت، اعتماد فعالان صنعت بیمه را به خود جلب کرد.

بر اساس نتایج این انتخابات، توحید علیزاده اصل، رئیس شعبه بیمه ملت در تبریز به عنوان دبیر شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه در استان آذربایجان شرقی، امید کرار، رئیس شعبه این شرکت در بوشهر به عنوان دبیر شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه در استان بوشهر و سجاد صادقی، رئیس شعبه بیمه ملت در کرمان به عنوان دبیر شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه در استان کرمان انتخاب شدند.

این موفقیت نشان‌دهنده تعهد و تخصص بیمه ملت در ارائه خدمات بیمه‌ای به مشتریان و همچنین جایگاه رفیع این شرکت در بین فعالان صنعت بیمه است.

حضور نمایندگان بیمه ملت در این شورا، فرصتی مغتنم برای ارائه نظرات و ایده‌های نوین در راستای ارتقای خدمات بیمه‌ای و جلب رضایت بیشتر مشتریان خواهد بود.

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط