انتصاب خنده دار مجری صدا و سیما به عنوان مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش

به گزارش رصد روز، خانعلی زاده مجری شبکه سه که ادعاهای پرت وپلایش موجب انبساط خاطر اهالی سیاست می‌شد بعنوان مسئول روابط سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد. این گل پسر مزد حملاتش به جواد ظریف وانتقاد از برجام را این گونه گرفته است.
 

رحیم سرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، در حکمی مهدی خانعلی زاده را به عنوان مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد. خانعلی زاده را به عنوان مجری برنامۀ تلویزیونی اجتماعی، فرهنگی و سیاسی «بدون توقف» می‌شناسند. او همچنین به عنوان کارشناس در برنامه «سیاست خارجی» از شبکه سه صدا و سیما نیز ایفای نقش کرده است.

خانعلی زاده فارغ التحصیل مقطع دکتری در رشتۀ روابط بین الملل از دانشگاه علامه طباطبایی است که او را به عنوان مجری برنامۀ تلویزیونی اجتماعی، فرهنگی و سیاسی «بدون توقف» می‌شناسند.

او همچنین به عنوان کارشناس در برنامه «سیاست خارجی» از شبکه سه صدا و سیما نیز ایفای نقش کرده است.

خانعلی زاده دارای سابقه نویسندگی و مترجمی است و از جمله آثار او می‌توان به کتاب‌های «اروپا ۲۰۳۰»، «من ترسو نیستم»، «آن سوی میز» و «کریسمس در نیاوران» نام برد.

خانعلی زاده مجری شبکه سه که ادعاهای پرت وپلایش موجب انبساط خاطر اهالی سیاست می‌شد بعنوان مسئول روابط سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد. این گل پسر مزد حملاتش به جواد ظریف وانتقاد از برجام را اینگونه گرفته است وگرنه مجری صدا و سیما را چه به روابط عمومی منطقه آزاد کیش!

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا