اولین صحبتهای فرزاد فرزین پس از بهبودی نسبی

image_pdfimage_print

به گزارش رصد روز ، خوشبختانه حال عمومی فرزاد فرزین خواننده موسیقی پاپ کشورمان رو به بهبودی گذاشت و به گفته پزشک معالجش درروزهای آینده بهتر خواهد شد. نکته ای که نباید از آن غافل شد این است که فرزاد فرزین به علت مسمومیت در بخش مراقبت های ویژه بستری شده بود و موضوع کرونا با این توضیح قطعاً منتفی است. اولین صحبتهای فرزاد فرزین پس از بهبودی نسبی با مردم قابل توجه است او با انتشار یک ویدئو در صفحه اجتماعی خود اینطور توضیح داد؛

سلام به همه عزیزان دلم؛ قصد نداشتم این پست رو بگذارم اما وظیفه ام دیدم به خاطر حجم محبت شما عزیزانم شمارو در جریان وضعیتم بگذارم، لطفا با دقت ببینید.
خدارو شکر میکنم روز به روز ارزش شمارو بیشتر خداوند برای منِ کمترین روشن می‌کنه فکر میکنم تصاویر گویای همه چیز هست و در آخر:
?من به خاطر نه یک بلکه ۱۰۰ کنسرت هم حاضر نیستم احساسات و عواطف شما و دوستان و خانواده بزرگ و میلیونی خودم رو جریحه دار کنم، مگه این دنیا و مادیات چقدر ارزش داره که به خاطرش این همه انسان را نگران کنم؟.
به جای قضاوت زود هنگام، بدبینی و نفرت پراکنی، محبت، دوستی و‌ عشق رو رواج بدیم رفقا که شَک‌ نداشته باشید این ماندگار خواهد بود❤️
خدایا شکرت که این مردم با محبت رو به من هدیه دادای???


اولین صحبتهای فرزاد فرزین پس از بهبودی نسبی

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Farzad Farzin (@farzadfarzin1)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا