بارزترین خصوصیت و ویژگی هر گروه خونی چیست؟

image_pdfimage_print
به گزارش رصد روز، آیا تا به حال این موضوع را می دانستید که گروه خونی شما می تواند تعریف کننده شخصیت شما باشد؟ از بیش از ۶۰ سال پیش تا امروز در ژاپن تحقیقات گسترده ای انجام شده است که نشان می دهد گروه خونی تعریف کننده شخصیت شما است.
خصوصیات گروه خونی

عده ای اعتقاد دارند که دانستن گروه خونی برای فهمیدن ویژگی های افراد، بسیار مهم است. با استناد به نتایج این تحقیقات میتوان افراد مناسبی را با توجه به ویژگی های شخصیتی آن ها برای هر شغل برگزید. در ادامه این بخش به بررسی انواع مختلف گروه های خونی و شخصیت آنها خواهیم پرداخت.

ویژگی هر گروه خونی

گروه خونی(+A- A) A

افرادی که گروه خونی A دارند، تمایل به همکاری با دیگران داشته و افرادی حساس، با گیرایی بالا، عاطفی و باهوش هستند. از طرف دیگر، استرس بیش از حدی که آن ها دارند، موجب تضعیف سیستم ایمنی شان نسبت به دیگر گروه های خونی می شود.

همچنین آن ها توانایی رهبری و مدیریت بالایی دارند، اما استرس آن ها ممکن است مانع تصمیم شان به انجام این کار شود. همچنین داشتن ارتباطی خوب و مثبت با دیگران را بسیار ضروری می دانند.

گروه خونی (+B- B) B

افرادی با گروه خونی B به داشتن تعادل در همه امور معتقد هستند. همچنین آن ها با دیگران به خوبی همدردی می کنند و دیدگاه های دیگران را به سرعت درک می کنند. یکی دیگر از ویژگی های آن ها این است که به سرعت تصمیم گیری می کنند.

آن ها به تمرکز کردن بر چیزهایی که ذهن شان را فعال می کند؛ علاقه مند هستند. مهم نیست که هدف آن ها چقدر غیر قابل دسترس است، آن ها همواره برای رسیدن به آن تلاش می کنند. به عبارت دیگر ممکن است افرادی سرد و جدی به نظر برسند.

شخصیت گروه خونی ها

گروه خونی(+AB- AB) AB

افرادی که گروه خونی AB دارند، به جذاب و مد روز بودن علاقه مند هستند. این افراد بسیار محبوب هستند. همچنین هرگز برای چیز های کوچک عصبانی نمی شوند و می توانند به خوبی افرادی معناگرا باشند. گزارش شده است که افراد با گروه خونی AB تنها ۲ تا ۵ درصد جمعیت جهان را تشکیل داده اند و همچنین گفته می شود که هیچ لحظه ای از زندگی را از دست نمی دهند.

گروه خونی (+O- O) O

افرادی با گروه خونی O دوست دارند که در جمع ها، خاص ترین باشند. همچنین آن ها می توانند رهبرانی مستقل، جسور، با بصیرت و متمرکز نیز هستند. با این حال گاهی اوقات به نظر می رسد که آن ها نسبت به دیگران قابل اعتماد ترند، زیرا خیلی زود تسلیم نمی شوند. افراد متعلق به این گروه خونی همچنین استرس را بهتر از دیگر افراد مدیریت می کنند و از سیستم ایمنی قوی تری برخوردار هستند.

رفتار گروه های خونی

سازگاری گروه های خونی با یگدیگر

  • گروه خونی A با گروه های خونی A و AB سازگار است.
  • گروه خونی B بیشتر با گروه خونی B و ABسازگاری دارد.
  • گروه خونی AB با گروه های خونی AB,O,A,B سازگار است.
  • گروه خونی O با گروه های خونی O و AB سازگار است.

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید 

 

نمناک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا