تقدیر از به پرداخت ملت برای آزادسازی زندانیان نیازمند

به پرداخت ملت ، در آزادسازی زندانیان نیازمند ناشی از جرایم غیرعمد با همکاری نظام صنفی رایانه ایی شرکت کرد. به گزارش رصد روز_در تاریخ بیست تیر ماه ۱۴۰۲ ، در روز بزرگداشت فناوری اطلاعات ، مراسم گلریزان برای آزادسازی زندانیان مالی حوزه فناور...

به پرداخت ملت ، در آزادسازی زندانیان نیازمند ناشی از جرایم غیرعمد با همکاری نظام صنفی رایانه ایی شرکت کرد.

به گزارش رصد روز_در تاریخ بیست تیر ماه ۱۴۰۲ ، در روز بزرگداشت فناوری اطلاعات ، مراسم گلریزان برای آزادسازی زندانیان مالی حوزه فناوری اطلاعات در جریان این رویداد به میزبانی صادق فرامرزی برگزار شد و ۵۲ نفر در این امر خیر شرکت و بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان جمع آوری شد که فعالان این حوزه کمک های خود را با خرید لوح هایی که هرکدام به قیمت ۲۰ میلیون تومان بود، در این امر خیر شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی ، شرکت به پرداخت ملت در راستای ایفای مسوولیت های اجتماعی، با مشارکت نظام صنفی استان تهران ، مبلغی را به عنوان کمک نقدی به آزاد سازی زندانیان نیازمند ناشی از جرایم غیرعمد اختصاص داد.

به همین منظور به پاس قدردانی از خدمات شرکت به پرداخت ملت طی مراسمی در تاریخ ‌‌بیست ‌چهارم مردادماه ۱۴۰۲ بواسطه ی حمایت از خانوادهای زندانیان و آزاد سازی زندانیان ، با اهداء لوح یادبود از دکتر محمد مهدی تقی پور مدیرعامل به پرداخت ملت در سالن اجتماعات هلدینگ داده پردازی پارسیان تقدیر به عمل آمد .

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

مطالب مرتبط

آخرین اخبار