تیپ “مهشید جوادی” بازیگر ساده بچه مهندس+ عکس

به گزارش رصد روز،  خیلی از بازیگران هستند که با بازی در نقش اول سریالی حسابی دیده میشن و میپرن اون بالا مالاها! مثلا ریحانه پارسا یا سحر قریشی و یا بازیگران نوپایی که در سریال جیران هستند همه و همه با نقش خوبی که داشتن و البته بازی خوبترشون تونستن به راحتی شناخته بشن و هی قدم قدم نرن جلو! مهشید جوادی نیز یکی از همین موارد هنرمندان می باشد که با بازی در سریال “بچه مهندس” تونست مخاطب رو جذب خودش کنه و شناخته بشه. مهشید جوادی البته که در سریال “آنام” نیز بازی داشته اما بچه مهندس یه چیز دیگه بود! مهشید جوادی در این کار نقش دختری چادری و محجبه و جذاب رو داشت که البته در واقعیت کاملا برعکس این موضوع هستش.

مهشید جوادی از دسته بازیگرای ژیگول استایل سینماست که اتفاقا خیلی هم علاقمند به عکس گرفتنه و در هر کجا و هر زمان که باشه عکسش رو میگیره و میذاره! این دختر دهه هفتادی روحیه ای شیطون هم داره و اهل ژست گرفتنه! حالا چرا اینو گفتیم چون برخی از خانومای بازیگر همانند بهاره رهنما و یا فریبا نادری هستند که فقط یاد گرفتن تند و تند عکس بگیرن بدون اینکه ژست و یا زیبایی خاصی در عکسشون دیده بشه اما مهشید خانوم جوادی اهل افکت و ژسته…

در ادامه اما تصویری از مهشید جوادی مشاهده می کنید که در اکران حضور دارد و موهای چتری خانوم خانوما مورد توجه کاربران قرار گرفت!

Untitled

استایل ترور شده مهشید جوادی که تا کجاها معلوم شد!

از دیگر مواردی که در بین بازیگران هستش و خیلی حرص مخاطب رو میاره، تیپ و سبک پوشش خانومای بازیگره که دو این سه چهار ساله یه جور نامتعارررف و خفن تیپ میزنن که قطعا اگه این موارد تو خیابون دیده شه باهاشون برخورد میشه!

اما بازیگران خیلی راحت و دلخواهانه به راه و رسم خود ادامه میدن و انگار نه انگار که قراره در این عرصه بازی کنن و مشغول باشن! مهشید جوادی نیز همونطور که گفتیم تیپای تو چشمی میزنه و در تازه ترین تصاویری هم که از خود منتشر کرد این مورد بیشتر به چشم میخورد. خانوم بازیگر شلواری گشاد پوشیدن که دایره هایی بزرگ و سوراخ روش داره و تا بالا هم میره! از طرفی کوتاهی قد شلوار خیلی تو تیر راس نگاه کاربران بود که بهش اشاره کردن و از زیر دستشون رد نشود! قطعا مهشید جوادی با چنین عکسی و لمی که داده قصدی جز جذب فالوور نخواهد داشت!

Untitled

Untitled

 

برای عضویت در کانال رصد روز کلیک کنید

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا